| andreyrey619 a întrebat:

Oare de ce fetele frumoase se dau dupa baieti care fumeaza, consuma alcool, iar cand dau peste un baiat de treaba, nu fumeaza, nu consuma alcool, o iubeste, ea il respinge?

Răspuns Câştigător
| madagascar a răspuns:

Pentru ca sunt fraiere, li se pare ca aia e viata, dar cand vor dori un barbat cuminte va fi tarziu pentru ca nu ai cum sa stai cu o carpa cu care si-au sters toti pantofi.

| adriangrowinglife12 a răspuns (pentru madagascar):

Abia astept momentul ala, cand ma voi realiza pe plan profesional, foarte curand, si mizeriile astea cu care stau toate fetele nu vor munci si nu vor face nimic si tocmai atunci isi vor da si "minunatele fete" seama ca le trebuie un baiat la locul lui, dar va fi prea tarziu, abia astept sa imi aleg si eu happy

24 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Lasale pe alea.
oricum. astia amri consumatori de alcool si tigari. nu o sa aiba o viata prea stralucita.

stai u cu fete cuminti.

alea figurante o sa ajunga tot la baieti potoliti sic cu picioarele pe pamant.

ca nu toti sunt asa amturi cum ii cor ele.
ca fetele vor baieti maturi si cu cap

lolita
| lolita a răspuns:

O sa fiu modesta si nu o sa ma consider frumoasa dar iti zic ca niciodata nu mi-au placut baietii care fumeaza. partenerul meu de viata este genul "baiat cuminte", nu-mi plac smecherasii care nu stiu pe ce pamant traiesc si care se feresc de relatii serioase. ps: niciodata nu m-am tinut dupa un baiat.

| nobody_9468 a răspuns:

Fiindca baietii de cartier, cand ii cunosti sunt mult mai dragostosi si stiu exact ce vreilove struck.Eu sunt una din acele fete care ai zis tu{nu stiu exact cat de frumoasa suntlaughing dar ma atrag genul ala de baieti} si pur si simplu imi place un baiat prin felul lu de a fi, de a gandi... l'am iubit pe fostul{descris de tine} pentru ca in acelasi timp cand ieseam cu el si cu gasca era/parea dur cu ceilalti dar stia sa ma si iubeasca, sa fei tandru cu minelove struck.
In plus un timp cuminte chiar nu e genul meu, nici eu n sunt atat de cuminte precum partongue si am nevoie de un tip care sa stie ce are de facut, sa nu ma plictiseascawinking

Bafta.

| madalicious a răspuns:

Cum a zis si @madagascar: suntem fraiere.[numai fetele] Nu apreciem pe cine ne iubeste si umblam dupa cine nu merita, eventual dupa tipii de cartier cu fite care se poarta urat.winking

soothe
| soothe a răspuns:

Fetele au filozofia lor. Nu incerca sa intelegi pentru ca nu ai sa resusesti. Chiar daca ai sa reusesti, nu are sa-ti vina sa crezi. Ai auzit de "universul feminin". E plin de bune si rele.
La baieti e mai simplu, noi avem doar puncte de vedere. Cu punctele nu poti sa faci un univers. Sa stii insa ca pana la urma si celor mai multe fete din cele frumoase le vine mintea la cap (macar pentru ca baietii care beau sau fumeaza devin impotenti mai devreme).

| Duhovnicul a răspuns:

Toate umbla dupa golani ca asta le excita intr-un fel le dau dreptate nu prea ai nevoie de inteligenta si de sentimente sau alte calitati nobile in pat ci de un mascul feroce merge si agramat si daca se poate si cocalar

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Ehh. Depinde ce înţelegi tu prin termenul "frumoasă". Eu sunt un băiat care se încadrează în a doua categorie şi am avut fete cuminţi pe care le-am considerat frumoase...nu e o regulă generală, depinde doar de ceea ce vrei tu. happy

| Alina_9354 a răspuns:

Nu chiar toate fetele frumoase vor baieti,, rai,,tongue

| danutsik a răspuns:

Nu toate sunt la fel :d
cred ca tu esti baiatul ala care nu bea, nu fumeaza nu consuma alcool si ai iubit o fata iar ea te. a cam respins, nu?
trebuie doar sa gasesti fata potrivitawinking

si nu uita ca frumusetea dureaza 5 min... dupa ce au deschis gura la unele se cam duce si astawinking

| dragosh a răspuns:

Fetele sunt cele mai complicate fiinte de pe pamant.
Naiba sa le mai inteleaga.
Majoritatea baietilor care i`ai insirat si tu mai sus sunt "baietasi de cartier".
Majoritatea fetelor plac baietii care le`o trag bine si dupa ce s`au folosit de ele le scuipa intre ochi(asta e tipu` de mascul feroce)(scuze de exprimare), le inseala, le bat si lista poate continua.

| lifeistough a răspuns:

Sa stii ca acei baieti care fumeaza si beau tot ei le vor lovi mai tarziu si abia atunci vor regreta!

| IloveCats a răspuns:

Asta e parerea ta, daca ai dat numa peste tipu de genu.

| mariomario a răspuns:

Probabil pentru ca fetele de care vorbesti nu au mai mult de 15 ani

| Nicole29 a răspuns:

De obicei in viata cam asa se intampla un baiat care iubeste o fata gaseste una care nu-l apreciaza cum trebuie
Si o fata cuminte da de un derbedeu care-si bate joc de ea...
Nu-i poti porunci inimi pe cine sa iubeasca cu toate ca creierul iti va zice ca nu e o alegere buna si ca-ti irosesti timpul langa o persoana care nu te va aprecia poate niciodata

| alexalx1234 a răspuns:

Ca sunt curve

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor le plac baietii rai, iar baietilor rai le palc fetele cuminti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toti "baietii de cartier" sunt asa, astia care sunt smecherasii cand se indragostesc, se indragostesc cu adevarat si fac orice pentru persoana iubita. Toti sunt diferiti big grin, dar eu nu inteleg de ce baietii nu prea recunosc cand sunt indragostiti straight face Ce e rau in asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nu toate fetele sunt asa...
parerea mea ca fetele ce se dau dupa dinaia se dau pentru ca si ele fumeaza si consuma alcool
si nu ar suporta sa le zica cineva gata eu nu fumez. tu sa nu o faci sau poate sunt materialiste caci majoritatea baietilor au bani si le fac pe plac, se simt bine cand unul da o gramada de bani pe "micile atentii"... ce sa-i mai pese ca fumeaza sau consuma ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt proste si nu vor o relatie de lunga durata si serioasa ci doar aventuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil pentru ca le place distractia, pentru ca le excita intr-un fel.Nu toate fetele sunt asa.Pe unele le excita baietii cuminti, iar pe altele baietii "rai".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat ca fetele frumoase vor baieti care fumeaza. etc fetelor le plac baieti smecherii dar destepti baietii puternici nu fraieri

| adriangrowinglife12 a răspuns:

Asta ma intreb si eu.

| abcd_5263 a răspuns:

Pt ca nu stiu sa aprecieze straight face...
sti uh cum e faza aia" fete cuminti...snt innebunithe dupa baieti rai "
big hug
asa ca oh go on
dar oricum difera de la fata la fata happy...
fiecare e cu sentimentele ei tongue...sh cu gusturile ei