| fl0ryn22 a întrebat:

Oare de ce fetele prefera un baiat care se poarta urat cu ele in dauna unuia care le respecta? fetelor ce baieti preferati : unul care nu consuma alcool, nu fumeaza, nu injura, nu insala si se poarta frumos sau unul total opus? astept raspunsuri cat mai sincere, sa veniti si cu argumente

Răspuns Câştigător
| 220V a răspuns:

Nu tuturor le plac pitipoancele care stau prin cluburi, mie imi plac fetele cu stil, bineinteles prea greu de gasit si ma refer stil, din toate punctele de vedere

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu sunt ca tine bun, nu fumez, nu beau si nu insel am avut o educatie stricta dar nu am gasit eu una mai de casa cum se zice si mi-am pierdut speranta ca voi mai gasi una mai ales eu o sa am un servici care ma tine departe de casa zile intregi si ala ar fi alt factor care nu imi permite sa mentin o relatie stabila. Multe din ele sunt pe interes de aia ii aleg pe aia mai prosti la cap care stiu sa se dea mari.

| elasexygagica a răspuns:

Noi vrem baieti hotarati love struck care stiu ce vor, dornici de sex si aventuralove struck

| Analytical a răspuns:

Ele nu prefera! ele sunt preferate din motivul pentru care se regasesc. nimeni nu este cu cineva, si nu ar putea exista vreo legatura intre ei daca, nu se "potrivesc"! "cine se aseamana se aduna"! si in + nimeni nu isi doreste o aventura. toti vor sa-si croiasca destine diferite si sa fie cei mai speciali! dar nu toti sunt motivati sa faca asta, si putini sunt cei care stiu cum sa o arate/demonstreze! pentru ca suntem oameni! si e normal sa avem ganduri la fel, cum toate obiceiurile, gusturile sunt cat de se poate normale! dar repet, nu toti isi cunosc latura buna si e normal sa prefere acel dezinteres atat de propria persoana cat si de cei din jur, posibil partener! inevitabil ar fi sa te concentrezi pentru ceea ce restul numeste "dezgust" iar tie iti place! asta e diferentierea! daca toti sunt animale unde li se adauga instincte si toate cele, e mai comod de a ne supune majoritatii! asta "gandesc" multi, dar de fapt gandesc putini! happy

| Analytical a răspuns (pentru Analytical):

Aa, si sa iti raspund big grin :eu ma numar printre cei motivati! vreau si imi doresc sa fiu diferita pentru ca doar atunci am parte de reusita! si, cum sunt cuminte si "cu minte" ii prefer pe cei cuminti si "cu minti"! muah:*

| fl0ryn22 explică (pentru Analytical):

Ma bucur ca inca mai exista asemenea fete.mersi pr pupici big grin happy

| Analytical a răspuns (pentru fl0ryn22):

Esti baiat?laughing sincer nu m-am uitat! scuze! big grin

| fl0ryn22 explică (pentru Analytical):

Nu face nimic big grin

| MMadalina a răspuns:

Dai in extreme. Nu cred ca exista vreo fata caruia i-ar place sa aiba un iubit care le inseala sau care le vorbeste urat.

O seara buna!happy

| DeeaMarry a răspuns:

Pentru ca isi cauta unul pe masura lor! Un smecheras de cartier. Normal ca prefer prima varianta!

| KimBianca a răspuns:

Pai,gusturile difera. Eu unul prefer unul cuminte.nu ma deranjeaza sa fumeze.si eu sunt fumatoaretongue nici sa bea nu ma deranjeaza...dar nu excesiv.la un chef sau ceva inteleg, dar nu sa se faca manga si etc.

| dinulia94 a răspuns:

Stii se mai zice dragostea e oarba...cind esti indragostita nu observi ca jumatatea ta nu se comporta cu tine intr-un mod mai frumos.ii ierti toate gresalele de teama sa nu il pierzi...sunt diferite fete unele care prefera baieti cuminti si unii care prefera baietii rai nu le poti schimba gusturile happy la fel cum si cu baietii. fetele la fel se intreaba de ce unui baiat ii place o fata care noptile si le petrece doar la cluburi, imbracata mereu Hot, s.a dar nu o fata care la 22.00 dja e acasa, invata, nu vorbeste prostii, se imbraca mai modest happy

| mihlex94 a răspuns (pentru dinulia94):

Sunt de acord cu tine dinulina94 dar nu poti sa zici ca toate fetele cauta baieti "cuminti" pentru ca din cate am vazut eu peste 75% din fete nu vor un baiat fara calm si calculat.Pe cand mai mult de jumatate din baieti cauta fete mai cuminti, fete care cum ai spus si tu sunt la 22:00 in casa care invata etc.happy

| 220V a răspuns (pentru dinulia94):

Nu tuturor le plac pitipoancele care stau prin cluburi, mie imi plac fetele cu stil, bineinteles prea greu de gasit si ma refer stil, din toate punctele de vedere

| allexandra5002 a răspuns:

Nu cred ca aici e vorba de fete pe interes si baieti "perfecti"...asa cum nu toate etele cauta "golani" asa si baietii oricat ar parea de cuminti, au un "obiectiv" diferit dar au, nu o sa gasesti niciodata perfectiunea! totul epinde de caracter si de ceea ce ne dorim de la viata!happy

| fl0ryn22 explică (pentru allexandra5002):

Nu a zis nimeni nimic de niciun interes si ai dreptate totul depinde de ce ne dorim de la viata dar stii cum este mai sunt cate uni care mint de ''ingheata apele'' si spun exact ce vrea o fata sa auda pana ce obtin ce isi doresc si dupa ii dau cu piciorul la asta m-am referit cand am adus vorba de baieti ''golani'' sa zicem

| allexandra5002 a răspuns (pentru fl0ryn22):

Asa e, sunt multi care au harul de a mintii cu nerusinare dar, atata timp cat mai exista fete cu picioarele pe paman si informate despre cruda realitate cred ca se poate evita asa ceva! ce e sigur e ca in cele din urma toate iar la iveala si fiecare isi primeste rasplata pentru faptele sale

| Danu6ka a răspuns:

Daca tot a mers vorba de sincer atunci uite raspunsul meu:eu sunt pentru ca un baiat sa nu consume alcool sa nu fumeze sa vorbeasca si sa se comporte frumos argumentul e unul asta face cuplul mai trainik

| fl0ryn22 explică:

MMadalina nu cad deloc in extreme asa este

| DrMihai a răspuns:

Unei fete stilate cu siguranta nu ii place prototipul de baiat pe care tu l-ai descris ^_^