| daniela012 a întrebat:

Oare ma place?
Lucrez intr-o firma destul de cunoscuta in domeniul calculatoarelor.Am un baiat in firma care este cu mult mai mare ca mine cred ca o diferenta de vreo 10 ani cam asa. Ne intelegem foarte bine, vorbim cand ne vedem, ma atinge catodata pe umar sau pe spate asa, adica mereu cand ma vedea ma atingea intr-un fel sau altul. Am inceput sa vorbim si pe Facebook, el a inceput sa imi dea de la in timp link-uri cu chestii porno. Ce inseamna toate aceste chestii? Faptul cu atinsul si cu link-urile porno? Mentionez ca nu ma atinge doar pe mine pe umar sau pe spate, cam asa reactioneaza cam cu toate fetele. Insa, pe mine mi se pare ca ma priveste intr-un alt fel. Mereu imi zambeste, mi-a facut si de cateva ori cu ochiul. As vrea sa stiu ce inseamna faptul ca mi-a facut cu ochiul, faptul ca ma atinge ori de cate ori are ocazia, ba pe umar, ba pe spate si ce inseamna cand imi da catodata link-uri cu chestii porno?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ori esti prea nai(v)a/credula, ori esti mult prea cuminte si provii dintr-un mediu mult prea moral, din moment ce nu reusesti sa-ti dai seama ca prin tot ceea ce face incearca sa-ti transmita nu doar semnale ca te place ci mai degraba ca te doreste dar/doar fizic. Ar fi cazul sa-ti dai seama ca prin tot ceea ce face incearca sa iti transmita ca vrea sa in relatia cu tine, un fel de Vlad Tepes in relatia lui cu turcii. Bineinteles ca in acest caz tu sa-i reprezinti pe turci si sa ajungi daca se poate in situatia/postura lor, aceea a turcilor din acea vreme. big grin

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred ca stii si tu. laughing))) Vrea sa te bage in pat, ce e neclar?

| sofisis a răspuns:

Mai, nu cred ca e vrea o relatie sau ceva cu tine.Dar de f***t, clar te-ar f*** happy

| MidnightR a răspuns:

Link-uri cu chestii porno la varsta lui? Care presupun ca peste 29~ ani? As fugi de-as rupe pamantul.

| ShamelessQboy a răspuns:

Eu cred ca stii prea bine ce inseamna si ce vrea, dar iti place sa auzi si parerea altora.
Da cred ca te place si ar dori să intretineti relații sexuale, sau poate chiar ar dori să fii iubita lui tu stii mai bine ce vrei!

| gab0ru a răspuns:

Isi doreste o aventura cu tine, e clar.