| fumsipraf a întrebat:

Buna TPU.ce fel de avansuri fac barbatii maturi sau cei cu experienta? Acesti barbati isi dau usor seama daca o femeie il place? Am cunoscut si eu pe cineva si as dori da stiu ce inseamna gesturile facute de el. cand vorbim ma atinge cateodata usor pe umar sau pe spate iar cand imi vorbeste se uita in ochii mei si zambeste putin.e cazul sa ma gandesc la avansuri sau sunt doar niste chestii banale?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă atingerile nu devin mai insistente, dacă nu se transformă treptat în mângâieri și în tentative de apropiere din ce în ce mai mare, nu sunt decât gesturi simple de familiaritate, prietenie, nu avansuri.

| druNky4ever a răspuns:

Poate a citit ca atingerile nonsexuale sunt importante si incearca sa imite ce a mai citit de pe internet, nu zic ca e un lucru rau. mai ales daca ti-a starnit curiozitatea.