| anonim_4396 a întrebat:

Oare ma poate iubi prietenul meu daca ii spun ca nu am sani sau ma va parasi

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ai sani mai mici, dar asta nu inseamna ca nu ai. Sunt baieti care apreciaza o fata, indiferent daca are sani mari sau nu. Pe mine cel putin nu m-ar deranja foarte mult acest aspect. Daca iubita mea ar avea sani mici, dar ar avea toate caracteristicile pe care eu le caut la o femeie nu ar fi o problema. Nu trebuie sa ii spui tu asta. Crede-ma ca a observat deja si daca nu ti-a spus nimic inseamna ca pentru el esti importanta tu ca suflet si ca prezenta. Pentru el contezi tu, nu niste sani.

| CevaNormal a răspuns:

Hey nu incurca podul cu podeala, cum adica iubitul tau nu stie ca nu ai saini big grin, sau de cit timp e iubitul tau de 2 ore? ca orice baiat stie ce-s cu sanii iubitei salewinking

| bluesky a răspuns:

Cum sa ii spui, ca doar vede el. Daca te iubeste, te iubeste cu adevarat, nu ii va pasa ca ai sanii ca Nicoleta Luciu( exagerati) sau ca si o fetita de 11 ani, el te va iubi pentru ce esti, iubirea adevarata nu se bazeaza pe aspectul fizic, are si el o contributie, dar nu inseamna nici jumatate din ce inseamna persoanalitate si caracterul pentru o iubire adevarata.
Sa fii iubita kiss

| marsy a răspuns:

El probabil stie cum sint sanii tai si deja te-a acceptat asa.
Doar nu o sa mergi la el si o sa-i soui *Auzi, am sanii mici. mai vrei sa te intilnesti cu mine?**
Fii mai sigura pe sine. doar nu esti ca toate celelalte. si ai multe calitati pe care probabil prietenul tau le apreciaza! :*:*

| Paris a răspuns:

Da, da te va parasi, sanii sunt cel mai important lucru intr-o relatie, loll

| laraandy a răspuns:

Ai sanii mici...multi baieti sunt atrasi de sanii mici...acum depinde cum este pr tau.la fel cred si eu.pr tau pana acum si-a dat seama ca ai sanii mici dar nu ti-a zis. poate pentru ca nu considera ca este un lucru important. a vazut ca ai alte calitati care sunt mai importante decat niste sani.

| Raluca_2845 a răspuns:

Si eu am sanii micutihappy Nu micihappy potriviti asa, dar bineinteles ca eu nu sunt multumita de eihappy Iar iubitului meu ii plac foarte mult si imi zice mereu ca asa ar vrea sa imi ramana mereu micuti asahappy Convinge-l ca sunt la moda sanii micilaughing

| denisaalexandru01 a răspuns:

Nici macar nu ai stiut sa te exprimi... ''nu ai sani'' cum sa nu ai poate ii ai mai miciwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii un pic mai explicita...cum adica nu ai sani?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai e bine sa fii sincer cu el deci spune-i

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru el contezi tu sau sanii tai? Daca te va parasi inseamna ca nu tine la tine ca persoana, ci doar la aspectul tau fizic...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca sanii mici nu sunt cei mai atractivi dar sigur ai altceava care sa compenseze(e un complex peste care ai sa treci cind mori). dai inainte cu incredere!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar ce ai facut cu sanii? i-ai pierdut?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Retarded

| Jake9237 a răspuns:

Mi se pare o intrebare destul de imatura ...Deoarece "nu are conteaza" daca ai sani mici, daca el te iubeste moral si fizic din alte aspecte nu te va parasi in nici un caz si chiar nu trebuie sa te gandesti la sanii tai si in plus, asta depinde si de varsta.Fii sigura ca la o anumita varsta o sa ai si sani "mai mari"!