| didi33 a întrebat:

Oare mai exista baieti pentru care sufletul unei fete sa fie mai important decat fizicul?

18 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Măcar eu nu vorbesc ca ultimul ţăran ca tine laughing

| Cosmiinna a răspuns:

Am zis eu că mă părăseşte iubitul? auzi dragă nu văd care e problema ta, în primul rând e un site in care poţi să pui liber întrebări şi să fi sfătuit sau ajutat cu ceva, tu înafară de cuvântul prost nu şti altceva, mai deschide o carte şi lărgeşteţi cunoştinţelebatting eyelashes idiot mic. Şi vezi că eu nu m-am luat de sclifosita de gagicăta! dacă există vreo asemenea femeie care să stea cu un maimuţoi ca tine rolling on the floor

| Sabyynna a răspuns:

Mai greu de gasit, dar mai exista si astfel de baieti. Oricum cand un baiat ajunge sa iubeasca o fata nu se mai uita cum arata ea: o sa o iubeasca exact asa cum este. Greu e pana ii faci sa te iubeasca :-

| eXpreSSss a răspuns:

Da mai exista. tongue

| mada1820 a răspuns:

Da exista dar sunt pe cale de disparitie, asa cum si anumite fete stau cu un baiat numai pentru bani, masini si frumusete asa si baietii stau cu o majoritatea fetelor pentru fizic.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Dar nici inainte nu cred ca erau... poate din cauza imprejurimilor se conformau si se casatoreau netinand cont de aspect... dar iti zic eu ca barbatii mereu au fost in primul rand atrasi de fizicul femeilor si mereu o sa fie la fel, ca sa nu tina cont de asta trebuie sa se cunoasca de mult timp cu fata respectica, si sa inceapa in primul rand sa tina ca la o sora la ea si pe urma da, se poate indragosti de ea chiar daca initial nu a gasit-o atragatoare happy

| F1rstBlooD a răspuns:

Asa cum nu prea mai exista femei pentru care sufletul unui baiat sa conteze mai mult decat fizicul
iti spun eu "NU"

| unangeaveccoeurcasse a răspuns (pentru F1rstBlooD):

Gresesti pentru ca degeaba e baiatul,, frumos" daca e un arogant si fitos de nu-i ajungi cu nici o prajina la nas, care vede o fata si zice-ea nu e destul de buna pentru mine si atat, pentru ca eu continui sa cred ca mai exista fete pentru care sa conteze mai mult personalitatea decat fizicul, si cunosc destul de multe fete asa, dar la baieti... sincera sa fiu nu stiu nici un caz...

| Sorinacio a răspuns:

Exista oare fete la care sa conteze mai mult sufletul, decat fizicul si banii cum zice first blood?

| Cosmiinna a răspuns (pentru Sorinacio):

Da există, normal că dacă te duci la o animatoare de club sau la o piţipoancă o să se uite la cardul tău, ce naiba nu-s bune fetele liniştite şi la locul lor? că voi umblaţi după panarame de alea

| vivigreen a răspuns:

Cred ca impresia ca nu mai exista astfel de baieti sau fete este ceva determinat de problemele noastre. ei sau ele sigur exista, doar trebuie sa cautam noi foarte bine. in asemenea situatii nu ai ce sa faci decat sa astepti persoana potrivita sau daca nu, sa o cauti tu asa incet cu puterile tale. nu e nimic imposibil, depinde de vointa ta sau a caracterului tau. te pup:* sper ca te-am ajutat>big grin

| Deanme a răspuns:

Da, mai exista.

| fcb1234 a răspuns:

Da!

| slrs a răspuns:

In vremurile noastre majoritatea fetelor arata bine mai mult ele ar trebuie sa judece baietii asa nu dupa bani sau alte lucruri daca e foarte urat/a nu ai ce face dar nici f urati numai sunt multi

| M00NLighT a răspuns:

Da...

| maya1991 a răspuns:

Eu consider ca o fata nu trebuie sa fie ineaparat foarte frumoasa, poate sa fie ingrijita, curata, simpatica, si carsimatica..trebuie ca fiecare fata sa stie sa isi puna in evidenta ce are frumos, asa cu siguranta va gasi baieti care sa o placawinking

| Paain a răspuns:

Nulaughing