| ToTiBaieTi a întrebat:

Oare sunt fluturasi in stomac? Adica cand vad fata de care imi place simt ceva in stomac... Nu stiu nici ce sa ii zic ma blochez asa... Ceva de nedescris straight face

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E clar ca te-ai indragostit

| pinkystyleツ a răspuns:

Ce drrraaguuuut

| h3r a răspuns:

Viermi straight face

| Park1Suin a răspuns:

Cand o vezi:inina iti bate mai tare si mai r[ede, ai fluturasi in stoman, iar in creier e un fel de dezodine.Nici eu nu ma pot controla.

| Bughi a răspuns:

Depinde, ai mancat omizi la cina? Glumesc cu asta, lasand gluma la o parte, tocmai te-a sagetat cupidon. Mult noroc (o sa ai nevoie) happy