| madutza2468 a întrebat:

Baietii au fluturasi in stomac? Se gandesc la fata pe care o plac? Ce simt ei?

16 răspunsuri:
| Do??a a răspuns:

Hai gata cu atâta dragoste că mi se face greață.

| RAY a răspuns:

Nimeni nu are fluturi in stomac, ne place o persoana ne atrage sexual si atata tot ce atata filozofie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesti despre baieti ca despre niste extraterestri.
Si ei au fluturasi in stomac, doar ca si putere mai mare decat a noastra de a lua decizii rationale si mai mult sufera/se bucura intim.

| MiruD a răspuns:

Si ei sunt oameni, si ei iubesc si ei au suflet in ei. Si da.
Au fluturasi, se gandesc la fata pe care o plac, si simt si ei acelasi lucru pe care il simtim noi fetele.
Doar ca baietii, tin mai mult ei. Nu isi arata de fiecare data dragostea si afectiunea fata de o fata. Dar ei iubesc, poate mai mult ca o fata! happy

| unknøwn a răspuns:

Nu.
Băieţii au elefanţi în stomac.
Se gândesc la fata pe care o plac, aproape tot timpul când se gâdesc la sex.
Ce simt ei? Simt că vreau să fiu în tine şi să-mi las capul pe spatele tău fierbintee şi ud, să-ţi aud respiraţia sacadată şi bătăile inimii.

| MiruD a răspuns (pentru unknøwn):

Uuuu... tongue

| unknøwn a răspuns (pentru MiruD):

Preferam " ahhhh vai di mini ci bini mă rupi! " da lasă, că-i criză.

| madyddd a răspuns (pentru unknøwn):

Mi-ar plăcea să poţi pătrunde adânc…

în sufletul meu.

| unknøwn a răspuns (pentru madyddd):

Stai în 4 lăbuţe?

| madyddd a răspuns (pentru unknøwn):

Vrei sa fac si "miiiauuu"?

| unknøwn a răspuns (pentru madyddd):

Dacă eşti o pisicuţă cuminte, am un cadou pentru tine...

| madyddd a răspuns (pentru unknøwn):

Sunt o pisicuta super-mega cuminte.

| unknøwn a răspuns (pentru madyddd):

Când dormi?

| madyddd a răspuns (pentru unknøwn):

All the time baby

| SlєndєrGirL a răspuns:

Baietii au albine in stomac..in cel mai rau caz carabusi

| Zerathull a răspuns:

Da si da, depinde.De exemplu eu parca am o orchestra care canta si tot canta.