| beAuTY_6320 a întrebat:

Ohh... spuneti-mi si mie cum sa fac sa treaca timpul mai repede... iubitul meu e plecat pentru o saptamana din tara desi vb la telefon mor de dorul lui cum sa fac sa imi treaca mai repede timpul! v-am pupat:X

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Uita-te la serialul ''The Vampires Diaries'' sau iesi cu prietenii in oras

bye-bye

| ofataoarecare_2381 a răspuns:

Uita-te la ceva filme, nu iti sugerez sa fie de dragoste happy, mergi cu prietenii prin mal, sau chiar citeste ceva captivant din nou nu de dragote iti va fi si mai dor de elwinking