| sarbucristina a întrebat:

Prietenul meu a plecat pentru o saptamana la tara la elcrying.Nu stiu cum voi rezista fara elsad.Imi este dor de el si nici macar nu a plecat binesad. Acolo mi-a spus ca nu are net si nici credit pe telefon nu are ca sa vorbimsad.
Ce sa fac ca sa treaca mai repede saptamana asta?sad
Imi este foarte dor de elcrying

9 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Dude, e doar o saptamana. Iesi pe afara si distreaza-te cu prietenii, fa unele lucruri care ti-au ramas nerezolvate, pana mea. Si cauta si tu un telefon de pe care sa-l poti suna macar 2 minute. Asa mare disperare...

| ank a răspuns:

Mie nu imi suna bine deloc. daca ar fi vrut sa vorbeasca cu tine si-ar fi reincarcat sau ar fi gasit el vreun telefon dupa care sa vorbeasca cu tine...cine stie ce planuri are

| adelolyta a răspuns (pentru ank):

Ete na poate nu are posibilitatea sa isi incarce telefonul, nu toate pica din flori.

| adelolyta a răspuns:

Stai linistita iubitul meu e plecat in franta... de 3 sapamani iar al tau la tara o saptamana, incearca sa faci altceva vorbeste cu o prietena pe mess care sa te faca sa razi ajut'o pe mama ta la treaba, chestia este sa staiu mai mult intre prietenii tai, prietenii aceia care te fac sa zambesti si iti spun ''stai linistita ca va trece repede, ma ai pe mine '' :X nu te stresa atat va veni curand acasa, eu numaram si orele s zilele de cand a plecat iubitul meu si uite ca a dat dumnezeu si vine saptamana asta acasa :X gandeste-te ca acum stay fara el dar apoi va veni acasa si veti fi tot impreuna :* sper ca team ajutat pupici :*:*

| XatomisX a răspuns:

Masturbeaza-te cu gandul la elwinking

| liliacALB a răspuns:

Eu as face orice sa ma duc la elwinking
Daca totusi prin absurd e imposibil, fa ceva pentru tine, citeste ceva, cauta raspuns la intrebari pe care ti le-ai pus de mai multe ori si care te sacaie, invata. sau orice ai tu nevoie! Trece repede, ai sa vezi!

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Ce n-as da sa fiu eu in locul tau! Sa fie al meu plecat la tara pentru o saptamana! Iubitul meu a plecat pentru 3 saptamani intr-o tara sa straina si vorbim doar 5 minute pe zi, ma suna numai el pentru ca eu ma cert cu tata, s-au creat niste probleme si e foarte delicata situatia! Tu intr-o saptamana nici nu simti, dar pe noi ne leaga multe alte lucruri, si am rabdare sa vina, sa ne rezolvam problemele cu tata. La mine e mult mai complicat! La tine e floare la ureche, e greu sa lipseasca si o zi, intr-adevăr, dar, ce să facem? Aşteptăm. Baftă la aşteptat! sad

Răspuns utilizator avertizat
| ღNuTzAღ a răspuns:

Rabda si tu...Prietenul meu tot a plecat acasa pe o luna si mii foarte dor de el, da ce sa fac? Rabd si eu...numai ca noi vb pe net si la telefonwinking Succes! happy