| adina_8849 a întrebat:

Cum sa fac sa scap de plictiseala? toti prieteni mei au plecat din tara iubitul meu a plecat de curand si el din tara iar eu am ramas acasa, nu am cu cine sa ies si nici ce sa fac nu prea am. vreau si eu un sfat sau o idee cum sa fac sa treaca timpul mai repede si cum sa scap de plictiseala?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Vai,eu n-am timp nici sa mor!
Citeste,iesi la magazine,mergi la strand sau piscina,la film,intra pe net,incearca sa gatesti intr-o zi,fa-ti un jurnal si scrie in el,fa-ti curat in dulap, apuca-te de fotografiat, sunt mii de lucruri pe care le poti face singura!
Doar vointa si imaginatie sa ai!

2 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Iti petreci ziua pe TPU happy sau scrii teste haioase aasta faceam eulaughing de pe clopotel.ro happy dai acolo la distractie si iti apar teste online. funda?

| valceanul a răspuns:

Gaseste un alt, amic!