| danim7 a întrebat:

Ok, am terminat felicitarea stiu ce sa-i cumpar un buchet de trandafiri o bratara de argint si ciocolata si acum cum sa fac sa i le dau si sa para nu stiu mai deosebit...m-am gandit so astept jos si sa ii zic ca ne vedem in alta parte ca sa-i fac o surpriza sau nu stiu sa fie ceva frumos in orice caz nu stiu sai las un mesaj la usa happy si sa vina undeva ceva genu asta da sa fie deosebit tonguehappy aveti ideei? Multumesc.

5 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

Pune'le in cutia postala

| Orannginna a răspuns:

Uite, inspira'te de aici. http://www.youtube.com/watch?v=jX-ltz3VVKY
Mie, mi'ar placea mult... e ceva mai deosebit, e un fel de drum cu indicatori catre el. :X

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Pai tu o cunosti mai bine decat noi si sigur stii ce-i place.happy Oricum mult succes!winking. Desi sigur va fi foarte fericita ca i-ai facut o asemenea surprizalove struck.

| BabyRosse a răspuns:

Pai tie ce ti se are ca i se potrveste mai mult fiindca noi nu stim ce fel de femeie este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapt-o si dai-le, succes.