| TheOne19 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.Vreau sa ii daruiesc unei fete un lantisor de argint cu pietre semi-pretioase si m-am mai gandit la un buchet frumos de trandafiri. Buchetul vreau sa arate foarte bine dar nu stiu cati trandafiri sa-i spun acelei doamne sa puna.Si credeti ca ar mai trebui sa iau si ciocolata? La trandafiri am acea problema deci please help me.

1 răspuns:
| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Pai... presupun ca sti cati ani are, spune-i doamnei acelei sa puna atati trandafiri "cati ani are ea" (15; 16. etc).
Da, si o ciocolata prinde bine.SUCCES.