| TheOne19 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa ii daruiesc unei fete un lantisor de argint cu pietre semi-pretioase si m-am mai gandit la un buchet frumos de trandafiri. Buchetul vreau sa arate foarte bine dar nu stiu cati trandafiri sa-i spun acelei doamne sa puna.Si credeti ca ar mai trebui sa iau si ciocolata? La trandafiri am acea problema deci please help me.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca vrei ca buchetul sa arate bine atunci sa fie un buchet cu 7 trandafiri[va sti doamna de acolo cum sa-l faca mai frumos, mai imbunatatit], si da, sa-i iei neaparat si ciocolata pe langa lantisor....succes

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pai,te duci la florarie, te va ajuta floarareasa.
Ciocolata? Mm, merge, dar nu e neaparat necear.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai spune-i sa-ti dea un buchet de trandafiri straight face

| Youdontgetmehighanymore a răspuns:

Fetele iubesc ciocolata. Daca ii druiesti ciocolata ii vei da impresia ca este dulce(ceea ce e bine)daca ii vei da trandafiri va crede ca o consideri o regina, iar lantisoru...marfa.winkingeu as zice sa ii cumperi o cutie de milka in forma de inima, sa pui 9 trandafiri, iar lantisorul sa il pui intr-o cutiota speciala.Ar fi dragut sa ii compui si o poezie(daca vrei ti-o compun eu ma pricep la astahappy, dar pe messhee heeimi dai fundita te rog?:*:*:*

| Sebastian30 a răspuns:

Dacă poți ia și ciocolată. Dar nu orice fel de ciocolată. Ia-i o ciocolată rafinată, mai scumpă impachetată frumos, cum ar fi scoicile acelea de ciocolată!

| XxMiaXx a răspuns:

Pai in primul rand daca o sa ii dai lantisorul va fi foarte fericita si la un buchet de flori de trandafiri ca sa fie si mai fercita poti sa ii pui atat de multi sau de putin atat cat o iubestihappy iar la ciocolata numai daca vrei sa ii dai daca nu nu-i da dar cel mai frumos ar fi sa ii dai lantisorul cu siguranta ii va place! Fundita :03?