| anonim_1471 a întrebat:

Ok.deci anul acesta am cunoscut un baiat super drafutz.am fost cu el un timp dar apoi a inervenit in relatie si fratele meu care nu il suporta si nu era de acord din cauza varstei(era cu 7 ani mai mare). atunci ne-am despartit pentru o vreme dar ne-am impacat destul de repede. din nou, fratele meu a aflat(alex il cheama) si l-a amanintat ca il omoara daca nu ma lasa in pace, si tot felul de chestii din astea.atunci nu ne-am desp dar dupa un timp, el m-a pus sa aleg:ori pe el ori pe fratele meu...normal ca l-am ales pe alex(fratele meu). si atunci el a plecat din tara.in irlanda, iar acum am vb cu el pe mess si mi-a zis ca se insoara...eu nu pot sa trec peste asta deoarece inainte sa ne desp mi-a zis ca pleaca si sa il astept.si stau si ma gandesc cum m-as fi simtit daca el venea insurat inapoicryingsadcum sa trec peste?

Răspuns Câştigător
| MititiCa a răspuns:

Parerea mea este ca ai ales mai bine asa, daca te iubea, nu te punea sa alegi intre el si fratetau. Nu ai pierdut nimic. O sa suferi o perioada, dar o sa fie ok timpul vindeca. Important in momentele astea e sa nu stai singura. Gasesteti prieteni noi, iesi in oras, in cluburi etc. si dupa o vreme ai sa vezi ca va fi ok. Si tot lui ii va parea rau atunci cand va veni in tara (fie ca vine insurat sau nu) si va vedea ca nu te mai intereseaza de el. Bafta:*

1 răspuns:
| expandator a răspuns:

Cum sa te simti, ok, gandeste-te ca nu te a meritat si nu a fost la inaltimea asteptarilor tale.vezi, deci Alex de asta era impotriva acestei relatii stia el ce stia...