| Kavinx a întrebat:

Buna am cunoscut un baiat prin mai si de cand l-am vazut prima oara am simtit ceva pentru el. Dupa 2 luni am ajuns sa ma inteleg foarte bine cu el si aflasem ca si el ma placea. Cand vroiam amandoi sa fim impreuna a inervenit o fata care l-a vazut o data si deja spunea ca il iubestestraight face si din intamplare fata mai era si prietena cu mine de cand eram micastraight face. Intr. o seara am dormit la prietena asta a mea si intamplator am vazut pe telefonul ei ca ii scrise baiatul pe care il placeam ca m-ar lasa pe mine pentru ea si el o vazuse numai o singura datastraight face. Am fost foarte suparata pe fata asta si pe baiatul respectiv m-am certat foarte tare in seara aia cu ei.Pana la urma m-am impacat cu el dupa o luna si ne-am gandit ca ar fi mai bine daca am fi impreuna am uitat tot ce a fost si am umblat cu el. Dupa doua saptamani aflasem ca el si-a batut joc de mine in sensul ca atunci cand imi spunea mie ca ma iubeste era numai asa de schema si prietena mea credea ca eu i l-am furat ei pe acest baiat, si acum sunt certata cu ea ce pot face sa ma impac cu ea sau sa uit de amandoi?straight face (astept raspunsuri) multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| anisoara96 a răspuns:

Acesta prietena nu poate sa-ti fie prietena in continuare,asta neaparat,nu te mai increde in niciunul din ei si in general in oameni,azi fiecare om lupta pentru sie insusi, si nu uita cine tradeaza o data, tradeaza si a doua oara si de fiecare data cit mai dureros sad

3 răspunsuri:
| Kavinx explică:

Interesant o sa ma gandesc la ce ai spusbig grinmultumeschappy

| Allynushea a răspuns:

Lucurile astea se intampla foarte des in ultima vreme, cunosc si eu cazuri... eu zic sa nu te certi cu nimeni pentru ca asta e prima invatatura de minte... chiar daca esti suparata fa-te ca nu iti pasa si fii relaxata in fata lor! si pentru ca prietena ta sa nu mai fie suparata explica-i ce s-a intamplat si daca ti-e prietena cu adevarat o sa te inteleagawinking

| DeAtHKnIgHt a răspuns:

Eu zic sa uiti de amandoi...

De ce? Amandoi te joaca pe la spate...Nu sti cand iesi cu cineva si prietena ta iti va face o surpriza...Sau te impaci cu prietenul tau si el te inseala cu altelewinking