| MidnightMemoriesMM a întrebat:

Ok. Deci sper sa nu va plictisesc. Intrebari de astea gasesti peste tot. De curand am aflat de la un amic comun ca un baiat din clasa ma place. Chestia asta mi-a mai spus-o un baiat acum un an. Dar vreau sa imi dau seama daca ma place.
Adica in mine nu da niciodata, dar totusi ma cam enerveaza si mai dau eu in el, dar nu riposteaza.
Si in ore se uita insistent la mine si cand intorc capul, isi intoarce privirea.
Eu nu prea il suport din cauza comportamentului lui: pervers, nesimtit si altele.
As vrea sa stiu daca ma place sau nu.

2 răspunsuri:
| casandra123 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... Daca ti sa zis acum un an e greu de zis daca e adevarat sau nu, dar intr-o zi poate il vei intreba si daca da dai macar o sansa poate se va schimba! Succes! happy

| MidnightMemoriesMM explică (pentru casandra123):

Mi s-a mai spus si acum o luna.