| Delia123432 a întrebat:

vreau sa va intreb daca dupa gesturile pe care le face un baiat din clasa mea da semne ca ma place! acel baiat in ore se uita insistent la mine(ma mai uit din intamplare la fel si vad ca se uita la mine,intorc capul si cand ma uit iar la el, el tot cu ochii la mine)imi da palme peste fund, si cand mai are chef incearca si de fata cu mine dar eu ma feresc si el ma fugareste! uneori e nesimtit cu mine dar in credeti ca ma place? funda cel mai urgent raspund

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Băieții se maturizează mult mai greu decât fetele, motiv pentru care nu știu în ce mod să își exercite această atracție pentru ele. Aici intervin gesturile de persoană care caută atenție. Te-ar strânge și de gât dacă ar putea să îți spună : „-Uite-mă! Sunt aici! Exist!".Eu consider că tipului îi place de tine, dar fiind băiat are nevoie de timp pentru a-și face curat în creieraș.

5 răspunsuri:
| ccriss a răspuns:

Eu cred ca da si nu stie cum sa-ti atraga atentia

| Lolii45 a răspuns:

Eu cred ca te place! Cred ca devine nesimtit, poate doar ca sa iti atraga atentiawinking

| Bestgirl_Alysa_1997 a răspuns:

Eee posibil sau poate are doar niste scapari...incearca sa nu ii dai atentie si ai sa iti dai seama singura daca te place sau nu... daca vrei sa iti zc sinker ee o intrebare prosteasca pentru ca nmn nu stiu ce simte elwinking

| Delia123432 explică:

Da ca uneori imi mai da cu cotul si eu il intreb:ce vrei? ca ma mai enerveaza si el nu stiu ce imi spune dar ceva nu foarte important(mi se pare ca aici chiar ca vrea atentie)

| Evelliiinaaa a răspuns:

Daa eu cred ca te placewinking darr mai asteapta un timp poate este doar o joaca. Pune-ti niste prietene sa ill intrebe daca ii place sau nu de tine :*