| alinkkkk a întrebat:

Pai ...am avut o relatie de 6 luni, in 6 luni ea m.a inselat cu unu acum 4 luni, de atunci a fevenit cuminte, intr.o seara m.am imbatat si era sa ma culc cu alta, prietenul mei a aflat si i.a spus asta iubitei, suntem despartiti... nu imi revin, vreau pareri, daca pot sa ma impac ce sa zic ce sa fac? Imi pare foarte rau...

8 răspunsuri:
| Vektor a răspuns:

Halal prieteni ai! te-a turnat ca vroiai sa o arzi pe alta... poti sa le dai papucii la amandoi!

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Deci ea cand te-a inselat tu ai iertat-o, dar tu cand nici macar nu ai inselat-o nu te iarta. Aveai de gand doar.
Asta din spusele tale.

Sa te impaci cu ea ca sa ce?

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Vorbeste cu ea, explica-i ce s-a intamplat. Eu nu consider ca o fata ar trebui sa ierte un astfel de barbat care o inseala, dar in cazul tau, ar trebui sa te ierte. Nu ai inselat-o, dar in schimb te-a inselat ea. Poate ca nu ii pasa de tine din moment ce te-a inselat, iar acum dupa ce a aflat de tentativa ta de a o insela, nu poate trece peste. Cat despre prietenii tai, sunt de acord cu Vektor.

| BeHappy26 a răspuns:

Spune-i adevarul. Deschide-ti inima in fata ei. Spune-i tot ce simti pentru ea si lamureste-o ca este adevarat. happy

| vreaumult a răspuns:

Nui spune adevaru nu o so ajute deloc si o sa se supere si mai tare o sa se gandeasca ca iti bati joc de ea. Sau spune-i adevaru dar spune-i ca a fost o greseala si tot pe ea o vei iubi mereu cumparai si un buchet de flori o sa ajute

| alinkkkk explică:

Nu are incredere. zice ca ii e sila de mine, am asteptat.o un timp si nu pot rezista

| Razvan_Nebunaticu_1990 a răspuns (pentru alinkkkk):

Mane nu merita nici măcar atenția ta

| Razvan_Nebunaticu_1990 a răspuns:

Salut mane haide amice sa îți explic ceva dacă ea te-a înstelat și tu ai iertato și tu nici măcar nu ai făcut nimic cu fata aia și nu te-a iertat înseamă ca o doare undeva de tine scuze dar asta e adevărul