| anonim_4396 a întrebat:

Pai problema sta in felul urmator: M-am documentat pe cateva site-uri si am inteles ca nu este nicio problema. dar realitatea arata altfel. Eu am penisul usor curbat spre dreapta. Am observat acest lucru inca din clasa a 7, acum fiind a 11. deci?waiting Credeti ca este vreo problema? sa aud si eu cateva pareri din partea fetelor. Buah dar dati-mi si mie niste raspunsuri ca lumea nu d'alea vai de lume. Funda+vot

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Iti poti cumpara teaca curbata spre stinga astfel incit pusi fata in fata sa corespunda curburile.

3 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Nu este absolut nici`o problemawinking asta depinde de partea pe care iti ti penisul in boxeriwinking peste 82%dintre baieti au aceeasi "problema"

| Feliciann a răspuns:

Este bine stai fara griji fetele se dau in vant dupa strambe sau groase happy

| doctginecolog a răspuns:

Bhai mai fa schimba mana, dai cu stanga si se indreaptarolling on the floor