| CiocolataCuAlune a întrebat:

Pana la urma ce vor baietii de la fete? Adica, la ce se asteapta ei de la noi?
Astept raspunsuri mai ales de la baieti.Thx.

17 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Trist dar majoritatea vor doar sex. nu e si cazul meu am refuzat o gramada de fete usuratice pentru ca nu asta astept eu de la o fata, ci puritate. adica sa nu vb urat, sa nu fie plina de fite k nu le suport. vreau sa pot petrece timp langa ea de calitate si sa nu aiba vicii gen alcool, tigari, droguri...

| devilll a răspuns:

Depinde de baiat
nu toti vor numai p...
Si cel mai important[parerea mea] SINCERITATE

| EvilThoughts a răspuns:

Am cunoscut putini baieti care gandesc ca AndreyG.
Majoritatea vor doar sex si se uita la aspectul fizic. Iubirea asta superficiala dureaza de regula 3-4 zile dupa care apare un decolteu mai generos si distruge toata magiawinkingtonguebig grinhappy.

| AndreyG a răspuns:

Eu vreau o fata cu care sa pot sa-mi traiesc viata in pace. Vreau sa fie cuminte,sa fie timida, sa aiba o gandire sanatoasa, si un suflet de milioane.Sa nu vorbeasca urat deoarece vocea si cuvintele ei trebuiesc sa-mi alinte urechile.Si sa nu fie fitoasa s-au orgolioasa.Frumusetea trebuie sa vina din interior si atat. Exteriorul il lasi usor la o parte, pentru ca acela nu este cel mai important.cel putin in cazul meu, interiorul reprezinta persoana in sine.Sufletele merg mai departe, si daca mi-as gasi perechea as vrea sa merg sus cu ea, si nu cu corpul ei.

| xFaith a răspuns (pentru AndreyG):

Mi-a placut rasp tau happywinking Bvo happy Nu multi baieti mai gandesc asa in ziua de azi oh go on

| Gabriel1 a răspuns (pentru AndreyG):

Hai sa te ajut putin cu gramatica, lasand iubirea putinhappy
,, Si sa nu fie fitoasa SAU orgolioasa".

| AndreyG a răspuns:

Ah iertare Gabriel1.Nici nu mi-am dat seama.sincer,cand am scris aceasta, aveam putin gandurile in ceata.Ma gandeam la persoana iubita si de.cand vine vorba de iubire, gramatica nu prea conteaza.Sunt om si oamenii gresesc, nu ma judeca.

| BraticeviciBogdan a răspuns:

Exact la ce va asteptati si voi de la noi, nimic mai mult nimic mai putin si nu ma refer la chestiile superficiale gen bani!

| covaci101 a răspuns:

Exceptandu-i pe cei care nu doresc altceva decat sex,cei mai mulţi dintre noi căutăm la o fată frumuseţea interioară.Să fie caldă,plăcută,cat mai inteligentă, glumeaţă, sinceră, sensibilă, romantică şi seducătoare, sper că n-am uitat ceva! laughing

| victorrdg a răspuns:

Pai depinde de fiecare fata ce vrea baiatu de la ea dar general valabil la toate este ...sex-ul normallaughingsi cine zice ca nu... mintelaughing

| SimpluCosty a răspuns:

O fata frumoasa, desteapta fara fite si sa traim in pace...

| SyLvYuTzU a răspuns:

Dupa mine as vrea o fata de aceias varsta cu mine sau mai mica cu cel putin 2 ani!
Sa nu fie prea timida! Sa fie mai indrasneata ca si mine!
Sa nu ma insele!
Si desigur ce vor toti baietii de la o fata:
Sa fie BUNA!(buna in ambele sensuri)!

| Condratt a răspuns:

Eu vreau de la o fata sinceritate,elasticitate in gandire, sa stie sa se faca placuta, sa fie draguta si un strop de iubire.Dar in cazul in care te-ai referit la sex...cei mai multi din acest motiv se combina cu o fata insa eu cred ca mai intai ar trebui sa placa acea fata si daca lucrurile merg bine inevitabil o sa se ajunga si la sex insa nu ar trebui sa ne apropiem de o fata doar pentru sex.

| T3cHn0loGi3 a răspuns:

Eu vreau o fata cu sanii mari devil si cu fundu mare ca sa pot sa pun mana pe el

| soranaaa a răspuns (pentru T3cHn0loGi3):

Cati ani ai T3cHn0loGi3.am ras o ora la rasppunsrolling on the floor

| EvilThoughts a răspuns (pentru soranaaa):

Nu mai mult de 14. te asigurlaughing

| Gigicu_Lucian_1978 a răspuns:

La multa iubire si dragoste, sexu vine de la sine.