| cocomero a întrebat:

Baietii ce fel de fete va plac? cum ar trebui sa fie fata?
astept cit mai multe raspunsuri

13 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Sa arate acceptabil, sa nu aiba un strat de grasime mai gros decat al meu ca sa nu fiu badaran sa zic ca vreau fotomodel (oricum oricine are grasime si la mine e nesemnificativa tongue ), sa nu isi incalce cuvantul si sa nu ii pese de ce a zis... si sa tina la mine happy

| Qwerget a răspuns:

Parerea mea e sa aiba simtul umorului, sa nu se supere din orice, sa te faca sa o "mananci" si cel mai imp sa nu inceapa sa iti poveseteasca de fostele sale relatii...mrg.repet parerea mea

| mat31new a răspuns:

Sa se tina de scoala si sa lase prostiile.

| ChristinaGM a răspuns:

Nu am putut sa rezist trebuia sa sp si eu ceva scuze. Cat de bine trebuie sa arate o fata pentru voi?

| Ucenicul a răspuns:

Ce ne plac noua la fete:

1. Sa arate bine
2. Sa fie comunicativa (nici prea prea big grin)
3. Sa nu trimita mereu mesaje cu ce faci.
4. Sa nu ofere totul odata- cate putin blushing
5. Sa rada la glumele noastre big grin
6. Sa nu se uite dupa altii
7. Sa nu fie suparacioasa
8. Sa fie ea nu sa imite nu stiu ce vedeta
9. Sa nu ai fite
10. Cand spune te iubesc sa o spuna in asa fel incat sa o simti.

Astea is printre cele mai importante

| cocomero explică (pentru Ucenicul):

Pai daca fumeaza?

| Iulia26 a răspuns (pentru Ucenicul):

Nu m-am putut abtine sa nu ma uit la intrebarea astalaughingrolling on the floor! Oricum, sa nu par o ciudata, ca nu intreb nimic despre baieti. Deci, voi preferati simtul umorului la o fata, nu?hee hee Dar nici sa va infranga la aceasta materiehee hee Stiu ca baietii au ceva orgoliu in eiwinking Cea mai mare umilinta a unui baiat este sa fie invins de o fata. Am dreptate?

| cocomero explică (pentru Iulia26):

big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iulia26):

Nu. La facut sandwichuri nu avem cum sa va invingem.

| ZapacithacuTupeuu a răspuns (pentru Ucenicul):

Ee lasa ca sh voii[baietii va uitatii dp alteleebig grinbatting eyelashes]

| Ucenicul a răspuns (pentru cocomero):

Daca fumeaza... mnah nu e bine dar daca tii la persoana aia poti sa o incurajezi sa renunte.

| Ucenicul a răspuns (pentru Iulia26):

Iulia sincer mai degraba sa fie o fata care sa fie glumeata. sa spuna glume, sa rada la glume... decat sa fie tacuta. Daca esti tacut esti marginalizat. Daca stii sa vorbesti si sa glumesti poti castiga prieteni. Acum aici sunt multi care posteaza dar in viata reala nu pot lega 2 cuvinte.

| Ucenicul a răspuns (pentru ZapacithacuTupeuu):

Apoi nah... mai scapam un ochi tongue dar revenim la realitate repede laughing