| Florentina63751 a întrebat:

Parintii vostrii cand fac sex/dragoste? ia-ti auzit sau vazut?happy

Răspuns Câştigător
| ramonika125 a răspuns:

Eu nu i-am vazut si nici nu i-am auzit, dar cand faceam o data curatenie, am gasit un pachet de prezzervativecu gust de ciocolata, si sincer desi mi se pare ciuudat, mi-a venit un suras vazand ca au o viata sexuala activa, ceea ce inseamna ca sunt atrasi unul de altul si de iubesc ca la inceput. pup

22 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu. Eram prea mic.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar tu desteapto i ai auzit pe ai tăi făcînd sex? Esti indiscretă dacă faci asta, și o întrebare m ai proastă nici că puteai pune, vorbeste despre tine, ce ai mîncat și că/cat.

| Florentina63751 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu te-a obligat nimeni sa raspunzi daca nu ti se pare ok intrebarea, dar tu in loc sa eviti, ai preferat sa te bagi in seama.

| Simplicity a răspuns:

Nu inteleg dc va legati de fata. Daca va place intrebarea nu raspundeti si atita tot. Cred ca e o simpla curiozitate nimic vulgar.

Răspuns utilizator avertizat
| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Ointrebare mai prosteasca nu puteai pune? nu tie rusine sa pui asa intrebari?

| Florentina63751 explică (pentru Domnisoaraindragostita):

Nu iti convine...schimba intrebareahappy

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Copil prost, mai bine dati o palma decit ai scrii intrebari proastesti! Daca ia-s cunoaste pe parintii tai m-as duce direct la ei si le-as arata despre ce vorbeste tu aici! rusine sa-ti fie!

| Florentina63751 explică (pentru Domnisoaraindragostita):

Copil prost? nu sunt copil..am 25 de ani.

| Măduuțaa a răspuns:

Nu,niciodata.Si de ce te intereseaza? Nu crezi ca e prea intim?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Măduuțaa):

Așa sînt unii români proști/proaste ca noaptea.

| Măduuțaa a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

tongue.Bine zis tongue.

| Florentina63751 explică (pentru Măduuțaa):

Intrebarea este pentru cei care vor sa raspunda, nu pentru cei care vor sa se creada superiori.

| Florentina63751 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Si tu esti roman.winking

| Măduuțaa a răspuns (pentru Florentina63751):

Nu ma cred superioara, tu esti cam prostuta.

| Florentina63751 explică (pentru Măduuțaa):

Te crezi superioara,de ce? pentru ca puteai sa eviti intrebarea daca nu iti place,nu sa te dai in spectacol, ca vai, ce intrebare am pus, etc. Mi se pare o intrebare cat se poate de normala, eu nu ma limitez ca tine. Pa-pa!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Măduuțaa):

Exact este fata.

| Măduuțaa a răspuns (pentru Florentina63751):

Acum cine se da in spectacol? Ai pus o intrebare idioata, fara sens si putin cam prea idioata, te dai despteapta, crezi ca ai limite si te mai dai desteapta. Florentino, intrebarea asta nu este de T/P/U! Pe acest site
se pun intrebari care cauta in general rezolvari! Tu ai pus-o din plictiseala.

| xCrinax a răspuns:

Daca nu fac inseamna ca e pe duca relatia...

| plosnitapufoasa a răspuns:

Da din pacate i-am auzit. si mi se parea naspa ca am mama vitrega si no suport. deci am inchis usa camerei mele. da ma amuza fazele de genu.