| RAY a întrebat:

Partenerul/partenera ta corespunde a ceea ce te așteptați ca aspect fizic înainte sa o întâlnești?

11 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Deloc.

| RAY explică (pentru MihaelaDart):

Deci nu te a atras fizicul lui?

| MihaelaDart a răspuns (pentru MihaelaDart):

Nu, mi-a oferit bunătatea sufletului său, respectul și încrederea. De fapt nici nu era în plan să încep o relație cu el, eram doar asociați, ambii trecuți cu relații distruse înainte și nici unul nu aveam gânduri de a rămâne împreună.

| RAY explică (pentru MihaelaDart):

Ce chestie, mai rar asa ceva

| MihaelaDart a răspuns (pentru RAY):

Asta este, viata iti ofera multe pe care nici nu stii cum se schimba intr-o zi happy. Ne-am pus mereu intrebari "ce ai gasit la mine? de ce pe mine?" laughing Inimile noastre s-au deschis dupa luni foarte lungi, eu nu aveam siguranta in el de teama sa nu fiu singura, desi am vazut cealalta latura a lui, ca este diferit de fostii mei si eu eram diferita de fosta lui. Nu frumusetea lui m-a atras, ci caracterul lui. Acum il vad frumos pentru ca-l iubesc happy.

| RAY explică (pentru MihaelaDart):

Ce frumos/romantic miha, copii aveti?

| MihaelaDart a răspuns (pentru RAY):

El are din prima casnicie si din fosta relatie de dinaintea mea laughing, impreuna inca nu. Acum am amanat pentru la anul, caci este proaspat operat pe cord deschis.

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu!

| Freya1 a răspuns:

Nu.Persoana cu care sunt este aproape opusul fata de ce voiam eu de fapt dar ma cucerit si cu altele si asa am inceput sa il plac asa cum este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. chiar daca mi ar fi placut sa aiba macar 180 are doar 174 sad. destul de inalta pentru o fata, stiu, dar na.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Nu aveam asteptari, dar arata super si e un om minunat.