| playerno a întrebat:

Pe 15 martie am avut o scurgere de sange care nu era menstruatia, apoi am facut o cu prietenul meu in apa neprotejat si acesta nu si a dat drumul in mine. Dupa acest act sexual nh am mai avut acea scurgere. Pe 28 mi a venit menstruatia care trebuia sa vina pe 4 aprilie, deci a venit mai devreme. Aceasta ara o culoare rozalie si m a tinut in jur de 4 zile si nu a fost abundenta. As putea fii insarcinata?
Vreau mai multe parei daca se poate. Mersi!

Răspuns Câştigător
| Nymhadora a răspuns:

Daca ti-a venit menstruatia (oricat de putin a curs) insesmna ca nu esti happy
Dar daca vrei sa fii sigura poti sa faci un test de sarcina, le gasesti la farmacie.