| Nnmare498 a întrebat:

Pe data de 25 am luat pilula de a doua zi 'escapelle'.
Nu am avut nicio reactie adversă, nici macar acele scurgeri maronii.
Ar trebui sa ma ingrijorez?
E de bine ca pastila n a acționat cu reacții adverse?

3 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Uhm, scurgerile alea maronii sunt dovada ca pilula a functionat si deci a venit menstra. Nu e reactie adversa.

| HazelEyes77 a răspuns:

Momentan n ai avut nici un fel de reactii adverse dar pilula de a doua zi e o adevarata bomba hormonala si da peste cap ciclul menstrual al femeii uneori pentru cateva luni bune. Depinde de organismul fiecareia. Numai bine

| geo5773 a răspuns:

Eu sunt in aceeași situatie