| anonim2533 a întrebat:

Pe prietenul meu il mananca rau de tot acolo jos dupa ce facem sex. De ce? O facem protejat si amandoi facem dus inainte.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil are o boala cu transmitere sexuala care nu-i da pace.
Bine macar ca o faceti protejat, ca altfel te imbolnavea si pe tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca pielea de pe organul sau sexual sa fie iritat de o componenta existenta in compozitia materialului din care este confectionat prezervativul. Si din acest motiv sa apara senzatia de alergie manifestat sub forma de mancarime. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Probabil are o infectie la penis.

| SG1995 a răspuns:

Tu ești umedă când o faceți? Dar el e lubifriat? Dacă nu, iată răspunsul.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Faceti dus doar inainte? laughing

| Endoryus a răspuns:

Probabil cu cealalta nu face sex protejat laughing

| Andrei258 a răspuns:

Sa mearga la un control dermato venerologic, s ar putea sa aibă o BTS SAU PURSI SIMPLU se irita dupa ce face dragoste ramanand resturi de sustanta pe cap acolo jos