| Andreea_Andree_1997_1Nxh a întrebat:

Prietenul meu are o pata pe capul penisului. este ceva grav? Facem dragoste doar protejat. Va rog dau funda la cel mai explicit raspuns.

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu neaparat. Asa cum unele fete au pete de ficat pe spate, si acolo la el se pare ca a putut aparea o mica pata. Daca e chiar asa de ingrijorat, sa mearga la dermatolog!
Bravo ca faceti doar protejat!

| Ririru a răspuns:

Buna,

Eu zic sa faceti amandoi o vizita la un dermato-venerolog. Pentru ca poate sa fie nimic sau poate sa fie ceva destul de grav. Orice "boala"(sa o numesc asa) se manifesta diferit in functie de organism, faptul ca pe aici ti s-a raspuns ca n-ar fi ceva grav sau ca e doar un semn, pe tine nu te ajuta. Pentru ca noi n-am vazut cum arata si nici medic nu cred ca e vreunul. Asa ca curaj, fuguta la doctor, ca nu se intampla nimic. Mai bine sa previi!

| JustStitch a răspuns:

Nu este nimic grav, probabil doar un semn din nastere, am si eu o pata si nu am nimic, poti sta linistită

| Andreea_Andree_1997_1Nxh explică (pentru JustStitch):

O are de aproape un an a zis el. Si isi face griji poate e ceva grav.

| JustStitch a răspuns (pentru Andreea_Andree_1997_1Nxh):

Daca il doare /ustura in zona aceea ar trebui sa se ducă la medic sa vada daca e ceva grav sau nu, iar daca nu il doare nu are nimic, puteti sta linistiti

| Andrei258 a răspuns:

Am si eu un v rosu pe cap am fost la dermatologie si nu a zis nimic poate e ipohondru

| Camuflaj2017x a răspuns:

Da-i cu limba pana o iei.

| ViperXd a răspuns:

Nu este nimic grav, este o posibilia iritatie. Cauzele aparitie sunt multe de la prezervativ pana la chilotii pe care ii poarta. Va trece cu timpul dar mna daca vrei ii poti lua o crema

| DsqCnc1 a răspuns:

Este o iritație de la prezervativ părerea mea nu mai folosiți prezervativ un timp si o sa fie bine

| claudiea a răspuns:

Wtf rolling on the floor o fi din nastere lol