| Ella1213 a întrebat:

Pe voi baieti ce va excita cind va sarutati? Sau ce v-ati dori sa va faca in timpul sarutului, partenera?

7 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Lasal sa te atinga peste tot.

| h3r a răspuns:

Fara lucruri obscene, baieti happy
Ai putea sa-l mangai usor in par, pe gat, sa te plimbi cu mana pe pieptul lui.
O sa-i placa. Te poti juca si cu urechea lui.

Take care.

Răspuns utilizator avertizat
| Disstrict a răspuns:

Lovelyc aici era vorba de barbat nu ce sa ii faci la animal sa se simta bine. Mai trebuia sa zici sa astepte pana da din coada si era combinatia fatalapeace sign

| pittikaRoxy14 a răspuns:

Sarutal lent si senzual din cind in cind muscal usor de buza de jos... Atingel usor si lent in zonele mai intime...tongue SUCCES!

| niciodatanu a răspuns:

Gen, sa coboare mana in jos, pana da de ceva tare, iar apoi sa o frece ( asta in timp ce ma saruta, evident )...

| nhgvhyg a răspuns (pentru niciodatanu):

laughing ce fantezii eroticethumbs up