| IonutAndrei233 a întrebat:

Penisul meu masoara 12 cm in erectie la 15 ani. Este ok? Mai creste?

10 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Trage de el ca se mai lungeste. Mai da jos cateva kilograme si o sa vezi diferenta. Pana la 18-20 de ani tot o sa mai creasca, stai linistit.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vinde l repedelaughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate considera/spune fara nicio ezitare ca penisul tau este cam scurt la aceasta varsta a ta. Trebuie avut in vedere si faptul ca in mod absolut cert si sigur organismul tau de va dezvolta cel mai probabil inca destul de mult in urmatorii 2-3 ani si odata cu intregul organism se va dezvota, creste si lungi in mod sigur si penisul tau cu cativa (2-3) cm in plus. Daca se va produce si se va adeveri un astfel de scenariu, in acel caz NU vei intampina o problema care sa fie considerata ca ar putea fi serioasa si anume aceea de a gasi o fata/femeie care sa aiba organul genital de o marime compatibila cu penisul tau in privinta marimii. Este indicat sa masori din nou lungimea penisului tau pentru a te convinge ca rezultatul obtinut este cel real si nu unul gresit. Sanatate!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ok pentru ce?

| DoarBogdan a răspuns (pentru DoarBogdan):

E... acum ca ai schimbat intrebarea, da. Sigur o sa mai creasca.

| Emilian65 a răspuns:

Da, mai creste.

| Sofer a răspuns:

Hai ca e ok, dacă e.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Dezvoltarea fizica a unei persoane, cu toate componentele corpului, deci si a penisului, are loc intr-o perioada mai larga, diferind ca ani de la individ la individ.

| Catalin77945 a răspuns:

Degeaba mai creste daca nu stii sa-l folosesti la pat

| StefanAdam a răspuns:

Iti recomand tianli