| Houselaurie a întrebat:

Pentru a afla diametrul penisului, trebuie sa inlocuiesc in formula L= 2 ori (pi) 3, 14 ori R (raza )? pentru L sa masor cu un cm de croitorie penisul si scot raza din formula. iar diametrul este 2 ori raza? si am aflat? imi trebuie pentru a sti ce marime la prezervativ sa imi iau. e bine asa? sau altfel se face.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e bine asa.

| Sperman a răspuns:

Matematica p*li! laughing

| Foca a răspuns:

Esti de groaza laughing)) nu poti sa iei metru sa til masori si gata Faci formula lu peste laughing vai de mine laughing Mai sunteti multi ma?

| Popey a răspuns:

Chiar ca matematica p*lilaughing Hai ca esti chiar tarelaughing

| Onutza_8616 a răspuns:

Nu stiu sigur. dar mai bine iei metrulwinking

| mihay88 a răspuns:

Sau mai bine te-ai arunca de la etaj happy ar fi o alternativa mai buna. bafta!

| LLO a răspuns:

Asta îi temă de casă?

| AyaStormhold a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor foarte binee dar daca vrei incearca si practica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia treci si-l masoara direct fara nici un stres si necunoscuta.