| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa masor diametrul penisului?

9 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Ii masori circumferinta, si daca stii asta poti afla si diametrul cu ajutorul unui calcul matematicwinking

| Adina77 a răspuns:

Cu ghilotina.

| DrunkenRat a răspuns:

Cu metrul de croitorie... Sau iei un compasrolling on the floor) si vazi cat e raza.

| IzabellaVanessa a răspuns:

Frate.stii ce e ala un diametru? omfg.vai de romana si de cultura noastra laughing))

| Salut123 a răspuns:

Cu pasurolling on the floor))

| Maftel_Mady_1996 a răspuns:

I-l bagi in fundul unuia si vezi cat de murdar iese dupa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da la ce-ti trebuie? eu cand imi iau pantofi imi cere masurile vanzatoarea, in privinta penisului ii fac o surpriza.Da, asa faci: te duci in pielea goala si intrebi vanzatoarea. Funda?

| adrianrly a răspuns:

Cu sublerul sau masori cu un metru de croitorie perimetrul si apoi aplici formula R=(P/2)*3.14 diametrul este 2*R... e mai usor cu sublerul.

| Adrian_Gangu_1991 a răspuns:

Cu pulometru laughing cauta pe net si ai sa gasesti de unde sa cumperi. funda?