| unadoua a întrebat:

Pentru baieti:care a fost cea mai sexy/hot/de neuitat seara/intalnire/clipa cu partenera voastra? si spun pentru baieti deoarece mai rar va destainuiti sentimentele, trairile mai ales cand vine vorba de cele provocate de o fatatongue.sa va vad!big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Respectele mele pentru foxihappy

| foxi a răspuns:

Aceste lucruri un barbat adevarat nu le divulga!

| Damian a răspuns:

Prima seara a fost cea mai intensa, sora unui preten de munca, am fost la el, am cunoscut-o pe sora-sa, am fost la disco, iar cand m-am intors, m-am asezat in pat sa dorm, e, vine gagica, ma pupa pe obraz si fuge, a doua oara la fel, numai ca de data asta am prins-o de mana si i-am spus 'ramai cu mine' ne-am bagat in pat am pipait-o, sarutat pe gat, i-am dat jos pantaloni, chiloteii si da-i tati la greu, de la 1 pana la 4 dimineata, a doua zi eram uscat, am dat vreo trei numere, ea zambea mai mult ca niciodata, a durat doi ani juma' relatia; amintiriiii... ce pacat ca s-a terminat

| alexalex_4604 a răspuns:

In materie de intalniri : first date cu o tipa cu care vb pe mess at the balet show. red rose happy black costume, black dress. A ramas doar o intalnire. Acum am relatie ceea ce e mai mult decat impresiile si fiecare e o clipa de neuitat

| unadoua explică:

Kronstadt, in momentul in care intr-o actiune ai un "copilot" acesta iti devine partener.nu ma refeream cand am pus intrebarea la partenerul de viata ci la partenerul unei intamplaritongue.ms pentru sinceritate baieti:d.