| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si am iesit sa cunosc o fata de 18 ani, a mers bine prima intalnire, dar este o problema: din spusele ei ii place sa se "distreze" stiti voi ce spun, iar eu sunt virgin(ea nu si nu cred ca si-a dat seama ca eu mai sunt ). In seara asta iesim din nou, voi ce spuneti? Chiar nu stiu ce sa fac, este tupeista rau iar eu sunt mai rusinos de fel mai ales cand vine vorba despre sex. Cum m-as putea comporta? Arata foarte bine...

15 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Un sfat....Nu te pune pe astfel de tipe...Sunt genul care isi bat jochappy

| oliviaaa a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Corect spus, te sustin in acest raspuns =)

| Ecea a răspuns:

Prietene, este doar o femeie, o coasta, lipsita total de inteligenta. Comporta-te normal, nu trebuie sa iti fie rusine de o femeie indiferent ca ea are experienta la capitolul sexual iar tu nu.
Eu sincer chiar mi-as dori sa intalnesc tipe tupeiste, imi place sa le umilesc big grin
Dar esti mic, inca mai ai de dezvoltat personalitate/caracter. Fii grosolan, nesimtit, nu te gandi ca o dai in bara, nu te gandi la nimic, trateaza-o ca pe o femeie oarecare.
Si daa esti la a 2 a intalnire, da-te la. Nu sta, nu ai nimic de pierdut, o sa pierzi daca nu faci nimic. Femeilor le plac baietii cu tupeu care iau atitudine.

| aurora50scumpika a răspuns:

Cauta-ti o fata pe masura ta nu o usuratica, oricat de frumoasa ar fi pe dinauntru e putreda, in plus ce relatie poti sa ai cu o astfel de persoana! Daca ii place sexu nu o sa stea cu tine, decat cateva saptamani sau luni.Iti dai seama ce gandire are, eu ma gandesc ca iti doresti o fata pura frumoasa si inteligenta..asa ca nu-ti pierde timpul cu o usuratica..mult succes

Răspuns utilizator avertizat
| ksuper31 a răspuns:

Te duci la ea, vorbiti putin si aduci discutia despre sex. Apoi o intrebi daca vrea sa vina la tine, sau sa mergeti undeva singuri si incepi sa o 'pipai'.Si dupa cateva saptamani, ii zici ca nu esti genul care sa aiba relatii durabile.

| neutrino a răspuns:

Pana sa conduci o masina, platesti si faci scoala de soferi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Comporta-te normal...dar cu o fata ca ea, fara sentimente!
Distrati-va, treaba ta daca vrei sa te culci cu ea, oricum, pentru ea, vei fi doar o distractie, dar ai grija sa nu incepi sa te indragostesti de ea, pentru ca NU MERITA!
Daca vrei sa te distrezi, e ok. Dar eu cred ca e mai bine sa nu ii faci jocul, ci sa stai departe de ea.
Bafta!kiss

| Hevnoraak a răspuns:

Nu te lasa amăgit de aparențe, femeile de tipul asta există să iși bată joc.Pentru ea tu ești o distracție probabil ca e împreună cu vreun cocalar distrus. Sfatul meu stai la distanță de ea, nici de distracție nu merită, nu stii ce boli ar putea avea.Caută pe cineva aproape ca și tine nu ștoarfe.

| Rooobi a răspuns:

Ai grija ce faci nu cumva sa fie vreo gluma proasta... sa incerce sa rada de tine... sau daca ai noroc incearca sa fii tu insasti si totul va fi ok

| Stephh a răspuns:

Spune-i că nu vrei să fii cu ea..fiindcă nu e genu tău şi punct!

| Roore a răspuns:

Du-te si distreaza-te! imagineaza-ti ca e un joc. Fara sentimente! Raspunde maine ca sa aflam cum a mershappy

| allexxL a răspuns:

Dui un vibrator si las-o balta!winking

| alysefu8 a răspuns:

Macar merita sa incerc ''profit'' chiar eu?, Nici nu aveam intentia sa ma pun cu ea! La cum e... Daca da cum as putea proceda?

| alysefu8 a răspuns:

Alte sfaturi? cam peste o ora ar truebuii sa ma duc si nu stiu ce sa fac.