| Innsbruck a întrebat:

Pentru baieti, cat de mult va deranjeaza la o fata vergeturile albe pe fund ("dungile de zebra")?

18 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La o babă?laughing

| Innsbruck explică (pentru CristiDinBucuresti):

Foarte multe adolescente au, as putea spune ca marea majoritate a femeilor au acele ''dungi de zebra''

| RAY a răspuns:

Nici n-am observat asa ceva vreodata

| corbulalbrosu a răspuns:

Niciodata nu m-a deranjat si/sau nici nu m-a interesat absolut deloc acest aspect.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca sunt o problema.

| Lawliet14 a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt genul de lucruri care pun in pericol o casnicie! Cosurile si vergiturile de pe fund sunt deal breaker. Inteleg si accept deficientele de caracter si intelepciune, nevoia de razbunare perpetua si invidia infinita cu care vine echipata fiecare femeie din fabrica. Dar cosuri si vergituri pe fund!? Erezie!

| Roxin a răspuns (pentru anonim_4396):

Cosuri, ma?! laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxin):

Cosuri, Bula, cosuri!

| Roxin a răspuns (pentru anonim_4396):

Vergeturi si alte chestii am mai vazut...dar cosuri?! laughing Na, mai da-i palme la fund!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxin):

N-ai vazut niciodata cosuri pe fund la o femeie? Serios? Stai, cate femei dezbracate ai vazut? Mama, bunica si surorile nu se pun!

| Roxin a răspuns (pentru anonim_4396):

Iritatii, vergeturi, puncte rosii cel mult. Dar cosuri...din alea naspa...
Ma rog, depinde si cu ce fel de femei ai fost tu...big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxin):

Pai nu am fost, Bula, ti-ai pierdut concentrarea. Asta si ziceam in prima faza.

| Roxin a răspuns:

Vrei un raspuns sincer si barbatesc?

Mai mult ne-ar deranja daca nu ar avea pe ce sa fie vergeturile alea.

O zi frumoasa si bombata!

| Rektsona a răspuns:

Cat de mari? adica care se simt sau doar se vad? alea care se simt sunt deranjante zic eu pentru femeie mai mult

| Innsbruck explică (pentru Rektsona):

Nu se simt, dar se vad

| Rektsona a răspuns (pentru Innsbruck):

Si daca se vad ce? doar numai iubitul tau ti le vede si la mare, la piscina dar nimanui nu ii pasa

| sma179504 a răspuns:

Eu nu am