| elutzagty a întrebat:

Pentru baieti...cum arata bulanele perfecte la fete? dar fundul?

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

Ce mediocri sunteţi. Salivaţi după orice pereche de buci.

4 răspunsuri:
| stoubiz a răspuns:

Uite o poza face cat o mie de cuvinte :)
http://s15.postimage.org/rb0z6di23/hump_day_ass_10.jpg

| GusWaters a răspuns:

Da' ce,crezi ca daca are cur sau picioare calumea,neaparat e si frumoasa? Cam superficiali mai sunteti, nenicule, cum a zis si Wooden.Nu partile corporale definesc o persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta difera de la un baiat la altul, mie imi plac "bulanele" fara celulita:-& (am sa pun o poza mai jos) sa fie putin lucrate bine proportionate, cat despre fund. nici exagerat de mare dar nici mic, potrivit bombat gen cand potri colanti sa se cunoasca bine formele.
Poza:http://www.2shared.com/photo/z9OlbVkW/perfect-body-106205-500-567_2.html
Cam asa ar atata p[entru mien corpul perfect:-? stiu destule care arata asa:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scriu de pe laptop in masina si e destul de greu sa nimerest tastelelaughing)