| RAY a întrebat:

Pentru baietii,raspundeti in mod sincer,onest,serios
intre a fi singur si a avea o iubita de care nu sunteti atrasi din punct de vedere fizic, ce alegeti?

29 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Aleg prima varianta.

| Holiday a răspuns:

Mai bine doua-trei, nu iubite, dar femei cu care mai petreci timpul si/sau imparti perna pana gasesti pe cineva potrivit. De ce ai fi singur, pe langa sex e bine sa mai vorbesti diverse cu cate o femeie, iar vorbitul in pat e cel mai productiv. Mai ales ca in situatia asta nici n-ai motive de stres, poti vorbi orice si poti asculta orice.winking

| RAY explică (pentru Holiday):

Sunt doar doua alegeri atat, singur vs fata care nu ma atrage fizic?

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Stii bancul cu cu ciobanul pe munte?

"Cum gaseste un cioban o oaie pe munte?
Raspuns: acceptabila

Cam asa si cu alegerea asta. Daca nu e chiar urata uratelor si/sau proasta proastelor, o experienta chiar si "acceptabila" nu strica. Mai ales celor fara experienta, pentru ca in general ceilalti se descurca pentru mai mult decat acceptabil.

| Holiday a răspuns:

Aaa...si in plus, interactiunea cu ele te pregateste pentru ce te asteapta cand iti gasesti "aleasa". Mai urate sau mai frumoase, femeile in mare majoritate au in comun multe. Asa ca e bine sa inveti si sa fii pregatit pentru cand o fi, altfel e posibil fie sa o dai in bara, fie sa ai asteptari nerealiste.

| RAY explică (pentru Holiday):

Deci tu ai da o sansa unei fete care nu te atrage fizic ok

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Defineste "sansa".

| RAY explică (pentru Holiday):

De ce complici atat de mult discutia

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Pai nu esti clar. Sansa sa ce? Sa petreaca timp cu mine, sa faca sex cu mine? DA! Sa imbatraneasca langa mine? NU!

| RAY explică (pentru Holiday):

Sansa pentru o relatie desigur, cum poti face sex daca nu te atrage fizic?

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

"....cum poti face sex daca nu te atrage fizic?"

Iei femeia, o aduci intr-un loc unde sa nu fii deranjat, va dezbracati partial sau total, si apoi introduci penisul in vaginul ei. Asta varianta simpla, exista nenumarate variante, dar basic despre asta e vorba.laughing

| RAY explică (pentru Holiday):

Si daca nu ai erectie man?

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Daca nu ai, e un act sexual ratat, *** happens, problema e sa nu fie de fapt alte cauze. Tu lasa teoriile si incearca. Vorbim dupa aia.

La tine stii cum e? In loc sa-ti vezi de ce ai de facut stai si te gandesti: e perfecta? are SIDA? daca se sparge prezervativul? daca vrea banii mei? sunt gay? o sa ajung pe locul intai pe TPU? o fi curva?
Pana iti raspunzi tu la astea, vine altul si i-o trage si apoi te intrebi de ce te-a lasat cu ochii in soare.

| RAY explică (pentru Holiday):

Am incercat si nu am putut nu ma atragea din punct de vedere fizic, eu nu ma intreb ce ai scris acolo, nu sunt gay, scopul meu nu e locul 1 pe, TPU, faza cu hiv da e problema desigur

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Deci ai ajuns tu cu ea in pat, dezbracati, ea cu scula ta in gura si nu ti s-a sculat ca nu era Ileana Cosanzeana...am dubii. Dar daca chiar e asa, oricum altele sunt cauzele, nu ca era ea doar o femeie obisnuita si nu Zana Zanelor.

| RAY explică (pentru Holiday):

Man daca e urata nu ai erectie simplu, trebuie sa te atraga, sa simti ceva nu sa isi fie scarba cand o privesti

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Iesi dimineata din casa. Priveste primele 100 de femei intre 16 si 30 de ani pe care le intalnesti. Cate din ele iti fac scarba cand le privesti?

| RAY explică (pentru Holiday):

Eu vorbeam de experienta mea din trecut, romancele sunt frumoase, rar una urata, din 10 fete 7 imi plac

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Oricum, nu m-ai lamurit? Ai ajuns sau nu unde am zis?

| RAY explică (pentru Holiday):

Cand am vazut ca nu ma atrage deloc, nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine cu rãu decat farã rau. Toate sunt disponibile doar ca ele mai frumoase si mai multe pretenti, deoarece au mai multi tipi care le baga in seama

| Victor453 a răspuns:

Singur

| Eduard196 a răspuns:

Eu de fiecare data am ales singuratatea. Deasta nu am avut nici prietena pana acum. Daca pe langa dragoste nu exista si atractie atunci nu am ce cauta in relatia respectiva

| RAY explică (pentru Eduard196):

De ce ai ales asta?

| Petrovic a răspuns:

Prefer singur.

| MrSnow a răspuns:

Aleg să fiu singur

| RAY explică (pentru MrSnow):

Nu crezi ca va aparea ceva in timp?

| MrSnow a răspuns (pentru RAY):

Păi aveam de ales între o parteneră care nu mă atrage fizic și între a fi singur, păi nu ai o atracție pentru ceva ce nu îți place și știu au apărut, apar și vor apărea, tot timpul trebuie să cauți ceva mai bun