| BADGIRLL a întrebat:

Pentru baieti in special as vrea sa imi raspndeti din perspectiva unui baiat serios chiar daca nu sunteti sa va puneti pentru un moment si sa raspundeti : cum ar fi o fata ideala pentru voi? ( ex: sensibila, dulce ) & ( si din punct de vedere fizic dar si la caracter comportament. etc ) Pentru cel mai frumos si bun raspuns dau o fundita mare mare! iar celorlalti le multumesc frumos pentru ca au incercat sa ma ajute ^^ salutari

2 răspunsuri:
| Remus82 a răspuns:

Sunt chiar seriosrolling on the floor))) Fata nu trebuie sa fie pitipoanca ci naturala,educata, inteligenta, buna si ingrijitahappy

| Originalone a răspuns:

Ce calitati sa aiba habar nu am.
Sincer nu exista femeia perfect.
Nu sa inventat ea inca,cu atat tehnologie avansata de ultima generatie.
O avem doar in minte dar no gasim in realitate.
Si daca ar fi,ar fi cam asa:
Sa fie supusa.
Sa fie credebila,adica sincera.
Respect
sa aiba caracter bine definit,sa nu fie unul uzat intelectual
sa nu fie blonda,ca atunci are ceva pe creier tumoare sexuala si sex apeal
Sa stie ce vrea de la viata
sa uite de portofelul gol ce sta pe masa uitat
sa nu insele ca nu are parte de ceva imens
cand lipsesc de acasa sa se bucure de vibratorul cu bateri reincarcabile
sa nu ceara prea mult de la viata, sa se multumeasca cu ce are
sa reziste fara sex si cateva luni cand is plecat sa lucrez dincolo
sa stie sa lege 2, 3 cuvinte sa formeze o fraza
sa fie tacuta,sa nu ma streseze cu gura mare
sa aiba multe pasiuni, una de baza sa fie sexul, apoi gatitul pe ultimul lor
sa puna pasiune si suflet in ceea ce face ea
mai vrei ca mai am multe in dotare