| DeDeDeeaSweety a întrebat:

Pentru fete.
- Voi va feriti de iubitii vostri atunci cand va pupa? De ce ati face-o?

16 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce m-as feri....De iubitul meu?!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta e intrebare pentru fetele pana in 15 ani cred nu?

| DeDeDeeaSweety explică (pentru suntserios):

Sincer, am auzit si fete de peste 20 de ani si ma cam uimeste. De aceea intreb, ca nu stiu de ce o fac.

| RAY a răspuns:

De parca iubi e un fel de tren cu viteza de reactie, pe bune fetelor de ce sa te feresti ca doar nu e canibal e iubi, crush etc

| Violleta2022 a răspuns:

Singurul motiv pentru care ai putea sa-i refuzi iubitului sarutul, ar fi ca-i miroase gura.

| Lioana a răspuns:

Probabil fetelor care se feresc nu le place sa fie sarutate in public ci numai in privat. Nu oricine vrea sa ofere spectacol celor din jur.

| RAY a răspuns (pentru Lioana):

Tie isi place?

| Lioana a răspuns (pentru RAY):

Candva cand aveam sufletul tanar nu-mi pasa de ochii lumii. Acum imi pasa si m-as simti jenata sa fiu sarutata in public.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă l-aș vedea mâncând usturoi/ceapă etc., apoi venind spre mine să mă sărute, probabil că da, în rest, nu știu văd de ce aș face-o.

| DeDeDeeaSweety explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca e de la asta si nici ca e pe suparat. Eu ma gadneam sa nu fie vreun joc al unor fete pe care baietii sa nu il stie.

| Lule a răspuns:

De obicei e o reactie atunci cand fata e suparata pe iubit. Este un fel de pedeapsa prin care ii arata ca a suparat-o cu adevarat si o alege in schimbul cuvintelor dure care ar putea sa-l raneasca pe partener.

| DeDeDeeaSweety explică (pentru Lule):

Cred ca unele sunt suparate non-stop. Sau macar sa zica de ce.

| DeDeDeeaSweety explică (pentru Lule):

Eu ma gadneam sa nu fie vreun joc al unor fete pe care baietii sa nu il stie.

| Cioboteanu_Tudor_1982 a răspuns:

Salut, sunt tata de fata si nu o las pe fimea sa ma pupe daca nu se spala pe dinti. Abia ce i au crescut aia de lapte.