| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete: Vreau sa o surprind pe fata pe care o plac(ea stie ca o plac, si ea da uneori semne ca ma simpatizeaza). M-am gandit sa o iau de o parte, si, dupa ce creez o atmosfera cat de cat romantica, care stiu ca-i va placea, vreau s-o iau in brate si s-o sarut pe gura. Credeti ca e o idee buna? Voua v-ar placea daca ati fi in locul ei?
Ar putea sa iasa ceva rau din asta?
FUNDA!

4 răspunsuri:
| Mell1321 a răspuns:

Mie sincer mi-ar placea, imi place sa fiu surprinsa, mai ales de un baiat pe care il plac. Doar sa nu fie de fata cu prietenii ca poate se simte rusinata si incepe sa se crizeze (asta in caz ca nu te place), sau poate o scoti in oras la un suc sau la o plimbare in parc.

| speeder a răspuns (pentru Mell1321):

Am invitat-o in oras(de 2 ori) si mi-a zis ca i-ar placea, dar ca nu poate sad

| Mell1321 a răspuns:

Atunci surprinde-o asa cum ai zis happy sau cumpara un suc sau doua, du-te la ea si spune-i ca daca nu a putut sa iasa in oras la suc i-ai dus u sucuhee hee

| alinutza96 a răspuns:

Eu zic sa-i ai bataiewinkingbuna ideea ta, sper sa ai noroc