| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu care este cel mai frumos si potrivit mod sa-i spun unei fete ca o plac si ca vreau sa fim impreuna.Eu am 15 ani ea 17 credeti ca asta este o problema? Fetelor ati putea sa-mi spuneti voi cum v-ar placea voua sa vi se spuna acest lucru

Răspuns Câştigător
| PsychologistT a răspuns:

Stii cum sunt fetele, asteapta sa fie bagate in seama.
Intreab-o daca te-ar putea privi ca un iubit.

9 răspunsuri:
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

E diferenta prea mare de varsta, nu vreau sa te supar sau sa-ti spulber toate visele, dar fetele, in general se uita dupa baietii mai mari ( stiu din propria experienta). Nu-i scrie vreo 3 zile si vezi daca-ti scrie ea prima, daca nu-ti scrie nici ea, eu zic sa cauti pe alta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum imi dau seama daca ea ma place? crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum imi dau seama daca ea ma place sau nu? crying

| PsychologistT a răspuns:

Intai ar trebui sa te asiguri ca si ea te place, sa porti conversatii cu ea.
In rest, asta vine de la sine.

| RdU37 a răspuns (pentru PsychologistT):

Vorbesc destul de mult cu ea dar tot timpul eu trebuie sa o bag in seama sa-i dau eu msj primul si chestiile astea ma enerveaza rau si vorbim asa deschis mai multe subiecte.

| PsychologistT a răspuns (pentru RdU37):

Stii cum sunt fetele, asteapta sa fie bagate in seama.
Intreab-o daca te-ar putea privi ca un iubit.

| nimeniooda a răspuns:

Ani nu au absolut nici o problema, iubita unui prieten are 26 de ani si el are 22 si se inteleg super stau impreuna si au un caine

| georgege a răspuns:

Mai este o problema e diferenta de 2 ani ea imediat e majora... Insa tu... Ei ii trebuie baieti de la 18-19 in sus. Ii spui pur si simplu ca o placi dar, intr-un mod placut si elegant.

Funda?

| RdU37 a răspuns:

Cum imi dau seama daca ea ma place sau nu? straight face

| RdU37 a răspuns:

Intrebarea la care voiam raspuns era cum pot sa-i spun ca o plac si ca vreau sa fim impreuna?