| BlitzLikeXd a întrebat:

Pentru voi fetele ce parere aveti despre obsedati sexuali?

10 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Sunt sigura ca nu toti sunt obsedati sexual, asa cum oamenilor le place sa isi satisfaca placerile practic aici se insista pe partea ca toti suntem niste obsedati.
Eu ma refer doar la cei care intr-adevar sunt, partea de oameni care au mai multe obiceiuri de acest gen decat altii.
Pe scurt: nu ii suport!
Adica sa se uite la mine ca la o posibila atractie pe plan sexual, ca la un obiect cu care sa isi satisfaca nevoile, treaba de animale!

| Trolli a răspuns:

Depinde ce intelegi prin obsedat sexual!
Daca ai inclinatii si apucaturi ciudate, fetisuri iesite din comun etc, atunci nu este ok.
Daca te gandesti la sex, este normal (nu esti obsedat) si daca gasesti o partenera care sa te accepte, nu vad problema! nu-i treaba mea.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Dinpunct de vedere antropologic, oamenii sunt obsedati sexual.

| sofisis a răspuns:

Atata timp cat nu ma implica pe mine in obsesiile lui, n-am nici o treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce presupune sa fii obsedat sexual?
Ca recunosc sau ba, si fetele vor sex ca doar nu o fac din obligatie.winking

| Vektor a răspuns:

Depinde cat de obsedat este el si nu in ultimul rand cat de obsedata este si ea big grin

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Cum sunt baieti ''obsedati'' asa sunt si fete nimfomane.
Chill.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Excelent raspuns! Merita fundita!

| AtomiX a răspuns:

Fetele sunt mai ceva ca baietii, doar ca ele stiu sa ascunda bine astawinking

| Abcd1234ef56 a răspuns:

Exact cum au fost si cei de la Real Madrid... "Con la Decima!" Daca nu aveau acel car cu noroc, trebuia sa mai asteptati... cel putin un an!
Sper sa intelegi ca a fost un raspuns plin de umor; eu nu am o echipa de fotbal preferata, insa mi-a placut Atletico Madrid anul asta!

| Crissta98 a răspuns:

Pana la urma toti sunt obsedati sexuali, depinde doar daca stiu sa ascunda asta sau o arata, sincer prefer unu sincer care zice din prima daca vrea., intelegi tu laughing)