| cry21999 a întrebat:

Plac foarte mult o fata, dar nu stiu cum sa ii zic. Imi dati sfaturi va rog?

Răspuns Câştigător
| maftei a răspuns:

Cred ca sfatul cel mai bun este sa ai spui direct sa nu mai ocolesti si apoi ai sa vezi ce zice si ea. Daca nu afla nr ei de tel si dai sms

5 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

PAi du-te la ia si zi asa :
Fha nenorocitho te iubesc si vreua sa stau cu tine vezi cu ce te intorci cu un pupic sau cu o palme orce varianta sa mi-o spui laughing))))))

| Kruger2 a răspuns:

O inviti undeva si ii spui. Nu e nicio rusine, mai ales daca esti relaxat si dezinhibat, insa nu nesimtit. Altfel n-ai cum sa ii spui si ai grija sa nu ti-o ia altul. Asa ca misca-te repede happy

| monicutza_5552 a răspuns:

Buna! decat sa ii spui, mai bine faci anumite gesturi prin care ea sa isi dea seamaa, nu stiu ce sa zic, poti sa te uiti insistent la ea, poti sa ii zambesti, chiar sa ii faci o invitatie prin parc si isi va da singura seama happy. succes

| CryStAll_7863 a răspuns:

Deci.
1. te duci la ea si te iei cu vorba
2. aduci vorba despre iesit afara si o intrebi daca vrea sa vina
3. mergeti in parc sau oriunde altundeva dar sa nu fie populat\
4. o privesti fix in ochi si iti apropii fata d ea
5. iti lasi capul in jos si cand ea se va uita la tine ii furi un sarut
6. o conduci acas si la despartire o saruti
cam atat. succes happy

| miron_3397 a răspuns:

E usor spune-i ca o iubesti no baga in seama si vine ia la tine am reusit asta de vreo 7 ori si niciodata nu mia esuat