| CharlieScene24 a întrebat:

Salut.Deci eu nu stiu ce naiba sa ii zic la fata care o plac eu, nu stiu cu ce sa incep big grin dati-mi si mie niste sfaturi big grin. Funda :*.

Răspuns Câştigător
| DiiiaDy a răspuns:

Hehe ce-mi place cand vad oameni indragostiti. Poti incepe prin a ii face complimente, daca vezi ca iti raspunde frumos si e multumita o poti scoate la un suc unde poti afla mai multe lucruri despre ea iar de acolo totul va veni de la sine, cred ca esti destul de inteligent ca sa stii si singur ce sa-i spui :* Te pup si succes cu fata pe care o placi.

| CharlieScene24 explică (pentru DiiiaDy):

Mda ea chiar se poarta frumos cu mine laughingsi imi raspunde frumos smug

| DiiiaDy a răspuns (pentru CharlieScene24):

Eh pai vezi? eu cred ca si ea te place incearca sa o coplesesti cu cadouri, o floare, o scrisorica, lucrurile cele mai simple sunt apreciate cel mai mult si sunt cele mai frumoase! pup

10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

"Mai fato, eu te placccc, pupppp kiss"

| neutrino a răspuns:

Asa cum ne-ai spus noua, ii poti spune si ei. Sigur o vei inveseli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca o placi si da-i un trandafir rosu. Mai departe depinde de ea ce face si ce decizie ia. Nu te vrea, mergi mai departe si NU accepta doar prietenia, asta e un dezastru total! Ori totul, ori nimic!

| adriang95 a răspuns:

In primul rand, sugestia mea este sa inveti ceva numit limba romana.
Apoi, dupa ce esti sigur ca o stapanesti poti vorbi cu ea despre orice (ar fi fost de ajutor daca spuneai si ce varsta ai) si incet incet sa te apropii de ea si, daca tot vin sarbatorile poti profita de asta sa ii iei un cadou (de preferat simbolic) frumos... Mai departe faci cum iti trece prin cap si tine minte, uneori cele mai simple lucruri sunt cele mai frumoase (aici ma refer si la cuvinte)

| DolceKiss a răspuns:

Buna! Pai deși mulți zic ca trebuie sa fi îndraznet cu ea si sa o inviti in oraș etc, eu nu sunt chiar de acord.Mai bine intra in conversatie cu ea si lăs o sa iti vadă calitatile mai întâi. Apoi poți sa încerci sa faci primul pas.Bafta!

| Simmi a răspuns:

Mai intai trebuie si tu sa te asiguri ca te place macar putin. Dupa aceea ai putea sa aflii mai multe despre ea.

| prima a răspuns:

Apropiete mai mult de ea ..invito la o plimbare si spune-i de sentimentale tale
dar fa chestia asta cit spoate de dragut si sincer ..la o plimbare e potrivit si duo undeva unde ea na mai fost...fa-o sa se simta bine alaturi de tine... zimbetul conteaza foarte mult
funda?

| Aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Cere-i telefonul sa intri pe facebook, fa-i loc pe scaunu tau, si zii ca are ochii frumosi