| Marijuana187 a întrebat:

Plac o fata foarte mult. ea ma considera dragut.am reusit cateva saruturi doar la jocuri gen adevar sau provocare.suntem amun2 in aceeasi clasa [a 7-a], dar place alt baiat care isi bate joc de relatie=]. cu toate ca eu sunt mai "golan" nu stiu daca ar vrea o relatie cu mine. zice ca ma place 70%. Un sfat?

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Fiv-ar sutimile si procentele. laughing Terminati cu astea, asa faceam eu in clasa a 6-a. Nu o mai intreba cat la suta te place, intreab-o daca vrea sa fie cu tine.

| antoniutza a răspuns:

Nu stiu daca gandesc bine dar sak as fi baiat si sa stiu ca ma place o fata pe care o plac as sarutao direct fara discutii pentru ca ea nu ar mai apuca sa zica cevalaughing

| andreea1999_1915 a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ce simti pentru ea.Ai avea mari sanse sa fi cu ea.