| Tpuecelmaitare a întrebat:

Plac un baiat dar o luna vorbim si una nu..adica nu ne mai bagam in seama..nu stiu ce sa fac.i mean eu il plac mult si el ma place pe mine dar e foarte rusinos si timid si de fiecare data cand vine vorba sa iesim undeva baga scuze gen "nu pot, cred ca plec saptamana asta" sau tot felul de scuze tampite si el crede ca eu il cred dar eu de fapt imi dau seama ca minte.straight face ce sa fac? Vreau pareri... dau funda.

Răspuns Câştigător
| 7639781254 a răspuns:

Cred ca e un mare tampit. Gaseste-ti si tu unul caruia sa nu-i fie rusine sa iasa cu o fata. Bafta! :*

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Baiatul nici nu te place si nici nu este capabil de o relatie. Totusi trebuie sa-l respecti, pentru ca a stiut cum sa te refuze politicos.

| Tpuecelmaitare explică (pentru neutrino):

Am prieteni comuni cu el si mi-au spus ca a mai avut prietene..anyways tipul e ok la comportament..suntem la aceeasi scoala si ne vedem in toate pauzele afara si nu are nimic dar cand vine vorba sa iesim doar noi doi.e naspa, si ma place.winking am surse sigure.

| AnoOo a răspuns (pentru Tpuecelmaitare):

Inseamna ca e foarte timid. Incearca sa faci cumva sa fiti decat voi 2 undeva si sa te duci la el si sa il saruti laughing ori v-a fugi de v-a manca pamantul (slabe sanse) ori dupa ce il vei saruta... o sa fie mort dupa tine laughing Sa ma anunti cum a iesit! Bafta!

| Tpuecelmaitare explică (pentru AnoOo):

Am incercat de multe ori sa fim doar noi doi si ma apropiam de el si el se uita in alta parte si spunea "wow ce a facut ala" sau aia sau tot felul de porcarii din astea si ma simteam prost..ar trebui sa ma las de el si sa imi caut altul.

| AnoOo a răspuns (pentru Tpuecelmaitare):

Cred ca atunci am sa le dau dreptate celor doi de mai sus.