| andrada a întrebat:

Sal!
ieri o colega a zis la toata cls ca mie imi plc de un coleg si lui nici nu i-a pasat si toata ziua nu a mai vb cu mine sad
Acum nu stiu ce sa fac ca sa uite toti mai repede... adc colegii au zis ca stiau de mult, si baiatu de care imi plc a zis ca stia dar nah...
Cv sfaturi?

Răspuns Câştigător
| sweetgirl_2938 a răspuns:

Exact aceeasi poveste si la mine.Nui baga in seama si o perioada de timp nu mai vorbi cu acel coleg ca dupa iar o sa inceapaI don't want to see.
.SI cand zic de tine sau ceva. poti sa negi.sau sa le zici si...ce iti pasa.big grin

2 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Buna draga mea tongue
Ce ai patit tu e putin jenant dar. nu e nici o rusine sa-ti placa de cineva :-)
Colgi tai zic ce zic pentru ca tuturor ne place o barfa interesanta tongue nu pune la suflet.
Vor uita cu timpul. cu toti au problemele lor nu stau sa se gandeasca doar la faptul ca u il placi pe X :-)
in ce proveste pe baiat. parerea mea e ca ar trebui sa te duci la el si sa ii zici ceva d genu`,, scuze ca te-am facut de ras in fata clasei, sper sa nu te superi pe mine... ''etc:-d
Faza e ca daca a aflat si u nu ii zici nimic nici el nu va scoate nici un sunet [ oricine s`ar simti putin jenat] :-d

| ellinaaa a răspuns:

Offfffffff...pai tu chair il plaki si ma gandesc ca ar trebui sa iti ei inima in dinti si sa ii sp ca iti place de le si daca vrea sa fiti impreuna pentru ca e mai bine sa afli macar nu iti mai faci sperante degeaba nuh daca tia-m fost de ajutor
eu sa as face