| Lie1 a întrebat:

Pot face ceva masaj pentru mărirea penisului?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In evul mediu isi atarnau 2 pietre legate cu sfoara de madular si in timp se largea.

| epurasu a răspuns:

Lie ti-am citit toate intrebarile puse de tine! mmm nu prea esti sincer te dai de gol! de la o intrebare la alta ba ca ai facut... si dureaza atat! si ca atunci cand vei face oare cat a dura... asa ca nu prea meriti un raspuns asta numai din cauza ca nu esti sa zic corect.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ajuta cu nimic sa faci masaje, ca penisul nu se mai mareste dupa 16 ani, cand isi inceteaza cresterea.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineintelesc ca poti sa-ti ''masezi'' penisul oricand si oricat de mult, insa in urma acestui ''procedeu'' atat marimea, cat si forma sau aspectul penisului va ramane in continuare NEmodificata. Spor la lucru! Multa sanatate!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Stai cu ea la soare.

| Plato a răspuns:

Nu.
Poti sa te operezi, alta solutie nu exista.

| Endoryus a răspuns:

Poti invata sa o folosesti mai bine. Experienta conteaza mai mult decat marimea/grosimea.

| ThyDoom a răspuns:

Încearcă s-o umfli cu pompa. Iar masaj... cred că ai masat-o de-a găsit-o.

Răspuns utilizator avertizat
| teli92 a răspuns:

Cauta pe net ca is ceva pompe pentru marire