| cristiannandrei a întrebat:

Sunt pastile la farmacie pentru marirea penisului?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

La farmacie nu dar exista anumite produse si metode care pot fi folosite doar de adulti/maturi.

| LoveSleep a răspuns:

Normal că sunt. Du-te și întreabă, nu-i nicio rușine.

| frostxtq a răspuns:

Termina cu prostiile. Nu merge nicaieri sa intrebi, te faci de rusine. Exista astfel de pastile online dar iti garantez ca nu au niciun efect, e doar reclama de ele. Singura posibilitate este operatia.

| Lorde92 a răspuns:

Dragul meu imi pare rau sa te dejamagesc dar, vei avea un penis mic toata viata!

| Perseverance a răspuns:

Penisul nu il poti marii orice ai vrea tu sa-i faci.Creste natural pana la 20 de ani punct

| Clantza a răspuns (pentru Perseverance):

Aici te contrazic...penisul, dupa cum stii, este un muschi care se dezvolta cu antrenament, DACAAA

| Perseverance a răspuns (pentru Clantza):

?

| Clantza a răspuns (pentru Perseverance):

rolling on the floor

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| CuieMoco a răspuns:

Du-te la sexshop si intreaba. sigur nu o sa rada nimeni de tine rolling on the floor