| anonim_4396 a întrebat:

Pot folosi lidocain spray pentru dezvirginare? daca da unde mai exact trebuie aplicat si cum?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Poți să-l aplici pe glandul penisului amicului, ca să nu mai simtă nimic și să nu termine în trei secunde.
Pentru fete nu e indicat a-l utiliza, întrucât e pe bază de alcool și cam ustură; plus că e iritant și, chiar și după ce vor fi amorțiți nervii și nu mai simți usturimea, el tot va irita în continuare locul unde l-ai aplicat și când va trece efectul anesteziant o să ai niște dureri...
E mult mai bine fără.
Sau eventual cu ceva analgezice, dacă ți-e așa teamă de durere. Nu o înlătură de tot, dar oricum, mai atenuează.
Baftă!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, fiindca e mentolat si ar da niste usturimi ingrozitoare, precum si o arsura a mucoasei genitale care poate a te duca de urgenta la spital.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faci tu? Unde ai văzut, în desene animate?
Mare este grădina lui Dumnezeu!
Pa, pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se recomandă utilizarea de Lidocain spray la deflorare ( sau în cursul actului sexual )!
NU a "murit" nimeni din cauza durerii de la dezvirginare happy

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Pentru dezvirginare inca se foloseste metoda clasica, cea naturala si eco!

| Danysan a răspuns:

Incearca sa o faci natural, nu vad de ce nu ai avea si tu amintiri placute peste ani. seara faina.

| Quassaar a răspuns:

N-ați înțeles întrebarea...ea vrea sa folosească ambalajul, nu conținutul....hehe. Sigur ca il poți folosi, dar unge-l cu oarece gel lubrifiant. Succes! Ne anunți si pe noi cum s-a terminat "acțiunea".